Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

TÄNUÜRITUS kogukonnapraktikantidele!

Kandideerimise tähtaeg: 23.11.2016 23:59

Hei kogukonnapraktikant!

esf-logoSa oled osalenud või osaled just praegu kogukonnapraktikas? Oleme Sulle tänulikud ja soovime Sinu osalemise lugu kuulda. Selleks kutsume Sind Kodanikupäeval ehk laupäeval 26. novembril Tartu ühte vingemasse kohta, Aparaaditehasesse (Kastani 42, Tartu), kell 11.00-18.00.
Mida kohtumisel teeme? 

Jagame oma kogemuslugusid: kuidas kogukonnapraktikal käies inimesi ja vabaühendusi aidanud oleme; uurime ja avastame, kuidas saadud kogemust oma tuleviku heaks kasutada; paneme kokku sõnumid teistele noortele ning avalikustame need Hea Kodaniku kodulehel.

Lisaks tuleb oma lugu jagama linnaruumi aktivist Maria Derlõš Linnalaborist – saame kuulda, kuidas tema teekond on kulgenud aktiivsest noorest kodanikuühiskonna edendajaks ja aktivistiks.


Avastame Tartu hipsterkultuuri keskust Aparaaditehast ja sööme linna parimas kohvikus. Üllatusprogramm!

Oma osalusest anna teada hiljemalt 23. novembril SIIN. Kutsu ka oma juhendaja, õpetaja ja klassikaaslasi!

Transport

Kui tuled ühistranspordi või autoga, kompenseerime kulu. Kui vajad abi transpordi korraldamisega, anna meile teada ja aitame leida lahenduse!

Kui Sul tekib küsimusi siis kontakteeru julgelt Aljona Galazaniga aadressil aljona@ngo.ee.

Üritust korraldavad Vabaühenduste liit EMSL ja SA Archimedes noorteagentuur.

Tänuüritus korraldatakse Euroopa Sotsiaalfondi (ESF) perioodi 2014-2020 tegevuse „Noorsootöötajate koolituste arendamine“ tegevuskava raames.