Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Tegeled oma töös noortega? Tule kandideeri Saksamaal toimuvale rahvusvahelisele koolitusele TicTac!

Kandideerimise tähtaeg: 28.01.2018 23:59

TicTac  koolitus on mõeldud nii vabatahtlikult tegutsevatele kui ka professionaalsetele noorsootöötajatele, kes on huvitatud rahvusvahelise koostööst, et viia ellu Erasmus+: Euroopa Noored projekte. Fookuses on eeskätt noorsootöötajate õpirände tegevusvõimalused.

TICTAC – Multilateral Training Course to support quality in youth worker mobility activities under Erasmus+ Youth in Action.

Reklaamleht ja detailsem kirjeldus (inglise keeles):

2017.a Eesti osalejate Kristina ja Valeriani koolituskogemus (inglise keeles): https://euroopanoored.eu/blogi/koolituskogemus/tictac-will-help-you/

Koolitusel keskendutakse järgmistele aspektidele:

  • Erasmus+: Euroopa Noored programm kui õppevahend, eriline tähelepanu on kvaliteetsel rahvusvahelisel koostööl
  • Erasmus+: Euroopa Noored programmi roll organisatsiooni pikaajalistes strateegiates, sh kohalikul tasandil ning esimeste sammude astumine rahvusvahelise projekti loomisel
  • Osalejate pädevuste arendamine mitteformaalse hariduse ning kultuuridevahelise õppe valdkonnas; kodanikuaktiivsus ning noorteosalus kui võtmeelemendid rahvusvahelises projektis

Koolitusele on oodatud kandideerima noortega tegelevad inimesed, noorsootöötajad, noorteliidrid (vanuses 18+), kes on:

  • varem organiseerinud mõnda rahvusvahelist üritust (ei pea olema Euroopa Noored programmi raames toetatud tegevus);
  • võimelised töötama ja suhtlema inglise keeles;
  • valmis tundma õppima programmi Erasmus+: Euroopa Noored, et kasutada seda rahvusvaheliste partnerlussuhete loomiseks ja noorteprojektide kvaliteedi tõstmiseks.

Osalejatel peab olema oma organisatsiooni toetus koolitusel osalemiseks ja võimalus viia ellu programmi Erasmus+ Euroopa Noored projekte.

Koolitus toimub 19.-25. märtsil 2018 Saksamaal.

Kandideerimise tähtaeg on 28. jaanuar 2018. Kandideerimine toimub läbi SALTO kodulehe. Kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajana ning veenduma, et te taotluse ka esitate, mitte ainult ei salvesta mustandina. Korraldajad teavitavad konkursi tulemustest hiljemalt 12. veebruar 2018.

Osalustasu: 51 EUR, mis tuleb tasuda SA Archimedese noorteagentuurile (SANA) juhul, kui osutute valituks ning edastab teile info reisipiletite ja reisikindlustuse kohta. Toitlustuse, majutuse ja koolitusega kaasnevad kulutused katab Saksamaa Erasmus+: Euroopa Noored agentuur.

Sisulistes küsimustes võtke ühendust Salome Šakarašviliga, aadressil salome.sakarasvili@archimedes.ee või helistage 697 9231.