Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Jaga oma vabatahtliku teenistuse parimaid hetki EVS foto- ja jutukonkursil

Igaüks, kes on vabatahtliku teenistuse läbi teinud, teab, et kogemusi, mida jagada ja seiklusi, mida meenutada, koguneb terveks eluks. Või lausa mitmeks.

EVT foto- ja jutukonkurssEVS 20. sünnipäeva puhul kutsub Noorteagentuur kõiki tänaseid, eilseid ja üleeilseid vabatahtlikke lappama oma fotoalbumeid ja mõtlema tagasi oma vabatahtliku teenistuse kõige säravamatele, veidramatele, proovilepanevamatele ja südantsoojendavamatele hetkedele. Kui mõni neist on selline, mida tahaksid pildi, video või jutu kujul ka teistega jagada, siis esita see EVS foto- ja jutukonkursile „Vabatahtlikul juhtub“.

Osalemiseks täida ära allolev ankeet ning lisa sinna foto (jpg, png), link videole ja/või lugu oma EVSist. Kui foto ei ole sinu enda tehtud, küsi kindlasti eelnevalt autori luba selle konkursile esitamiseks. Iga osaleja võib konkursile esitada maksimaalselt 2 fotot, 1 video ja 1 loo. 

Fotode ja lugude esitamise tähtaeg on 30. aprill. Kõik konkursile saadetud fotod ja lood avalikustatakse Noorteagentuuri veebilehel. Parimate fotode ja lugude autoreid ning rahva lemmikut ootavad auhinnad, mis antakse kätte EVS 20. sünnipäevapeol sel sügisel. Lemmiku hääletamine toimub Noortegentuuri Facebooki lehel maikuu jooksul. 

EVS foto- ja jutukonkurss / EVS photo and story competition

 

Kinnitus / Verification