Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Margareeta: “Tänu noortevahetusele said osalejad teadmisi, kuidas saada keskmisest (sotsiaal)meedia tarbijast nutikamaks”

Noorel ja andekal Margareeta Rebasel oli unistus korraldada päris ise üks Erasmus+ noortevahetus.
Selleks, et unistusest saaks reaalsus, oli talle toeks Pärnu Noorte Vabaajakeskuse noorsootöötaja Margit ja Malta organisatsiooni Prisms noorsootöötajad ning üheskoos loodi projekt “FAKE”, mis sai ka positiivse rahastusotsuse Erasmus+ ja Solidaarsuskorpuse Agentuurilt.
Noortevahetuse teemaks oli (sotsiaal)meedia selle ilus ja valus. See projekt aitas osalejatel sukelduda sügavamale neid ümbritsevasse digikeskkonda ja andis ülevaate selle mõjudest nende igapäevaelule. Tänu noortevahetusele said osalejad teadmisi, kuidas saada keskmisest (sotsiaal)meedia tarbijast nutikamaks ning kuidas meediat tarbides teha teadlikumaid valikuid.
Projekti partnerid olid Eesti (MTÜ Pärnu Noorte Vabaajakeskus), Malta (Prisms), Poola (Europejskie Forum Mlodziezy “FRATERNITAS”), Itaalia (New Wellness Education – APS), Holland (INTERNATIONALEARBEIDSVERENIGING) ja Kreeka (NEANIKOI ORIZONTES M.K.O.) Kokku oli 36 osalejat vanuses 18-30, igast riigist 6 osalejat. Noortevahetus toimus meie armsas kodulinnas Pärnus ja meid majutas Jõulumäe Tervisespordikeskus.
Postitusele lisatud videoklipp on loodud Parkour Dejvidi poolt ja annab suurepäraselt ülevaate meie nädalasest kultuuridevahelisest lõimumisest ja õpimomentedidest.