Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Projektitegijate väljakutse 3. nädal

Euroopa Noortel läks käima projektitegijate väljakutse – kes suudavad vaid ühe kuuga panna kokku tõsiseltvõetava noorteprojekti? Aega on kuni 5. oktoobrini, mil ühtlasi ka Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse taotlusvoorud lähevad lukku. 🔐

 

Kolmas nädal tõi muutuseid meeskondadesse – järel on vaid kaks meeskonda, kel on alla nädala, et oma projekt lukku saada ja ära esitada. Heida pilk noorte kolmandale nädalale:

Väljakutse kolmandal nädalal korraldasid Haanimaa Noored kohalikus rahvamajas kogukonna kokkutuleku, et arutada festivali ideed ka kohalikega. Videos näeme lisaks kohtumisel toimunule ka Haanjamaa kaunist loodust ja vaatamisväärsuseid.

 

Naiskond Inner Rhythm on oma noortevahetusele leidnud partnerid Lätist ja Itaaliast. Lisaks kuuleme projekti enda kirjutamise teekonna kohta ja tähelepanu saab pööratud ka ühele neljast Erasmus+ prioriteedist – vähemate võimalustega noorte kaasatus.

 

Projektide esitamiseni on jäänud juba alla nädala – 5. oktoober kell 13:00 lähevad Erasmus+ õpirännete ja Solidaarsuskorpuse taotlusvoorud lukku.