Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

“Uue hooga tulevikku“ innustas noori tegudele

Kuressaare noortekogu viis 24.-25. oktoobrini Panga külalistemajas läbi projekti “Uue hooga tulevikku“ eesmärgiga tõsta vanade liikmete motivatsiooni, kaasata uusi osalisi ja edendada koostööd õpilasesinduste ning Kanepi valla noortevolikoguga. Lisaks tegevusega tutvumisele said 25 noort koolitust motivatsiooni ja projekti kavandamise teemal, tutvustati Erasmus + Euroopa Noored programmi ja katsetati projekti kirjutamist.

Oli meeldiv ja aktiivne nädalavahetus, sõlmiti uusi tutvusi ja ammutati uusi teadmisi. On rõõm tõdeda, et mitmedki noored said innustust ja motivatsiooni liituda noortekogu tegemistega. Äsja 16. sünnipäeva tähistanud Kuresaare linna noortekogu jätkab innukalt tegevust ja julgustab noori olema aktiivsed. Noortekogu liikmed on huvitatud Kuressaare noorte hea-
olust!

Täname projekti toetajaid: Eesti Noorteühenduste Liit, Eesti Noorsootöö Keskus, haridus- ja teadusministeerium, Kuressaare linn.

Kuressaare linna noortekogu on osaluskogu, mis esindab poliitika kaudu demokraatlikult noorte huvisid ning tagab nende osaluse noori puudutavate küsimuste kavandamisel, teostamisel ja hindamisel Kuressaare linnavolikogus ja -valitsuses. Noortekogusse kuulub 21 liiget vanuses 14-26 eluaastat.

Autor: Marii Kõrgesaar, Kuressaare linnavalitsuse noorsootöö spetsialist, noortekogu koordinaator
Allikas: Kuressaare Sõnumid