Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Disainivõistluse reeglid

  1. Võistluse korraldaja on SA Archimedese noorteagentuur.
  2. Võistlusel osalemiseks peab soovija täitma ankeedi kõik nõutud väljad. Ankeedile lisatav kavand võib olla nii käsitsi kui ka digitaalselt kujundatud, võib olla nii must-valge kui ka värviline. Kavand peab konkursile esitamiseks olema .png, .jpg või .pdf formaadis ning suuruses kuni 10M.
  3. Juhul kui konkursil osaleja on noorem kui 18 aastat, jätab korraldaja endale õiguse kavandit võistluse raames mitte avaldada.
  4. Korraldaja jätab endale õiguse mitte avaldada konkursile saadetud tätoveeringukavandeid, mille sisu on pornograafiline, õhutab viha või on ropp, propageerib seadusevastaseid või tervist kahjustavaid tegevusi (nt. narkootikumid, suitsetamine, alkoholi tarbimine).
  5. Korraldaja jätab endale õiguse pikendada võistluse tähtaegasid ning teavitab sellest kõiki konkursil osalejaid.
  6. Konkursi võitjaks osutub kavand ja selle autor, kes kogub Facebookis Noorteagentuuri kontol avaldatud piltpostitusele enim “Meeldib” klikke.
  7. Auhind – 300 eurot – antakse välja krediidina. Võitja nimi antakse teada tätoveerimissalongile Backbone OÜ (Narva maantee 101, Tartu) ning võitja saab endale sobival ajal lasta võidukavandi tätoveerida. Võidusummat või selle ülejääki võitjale välja ei maksta.