Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

12.05.2017 CheckUp koolitus KA2 toetusesaajatele – strateegiline koostöö ja noortealgatus

Koolituskohtumine „Check up“ on mõeldud programmi Erasmus+ Euroopa Noored 2017-R1 toetust saanud KA2 strateegilise koostöö ja noortealgatuste elluviijatele.

NB! Kui teie projektimeeskonnal ei ole varasemat kogemust strateegilise koostöö või noortealgatuse elluviimisel, siis on see koolitus kindlasti kohustuslik.

CheckUp toimub 12.mail 2017 Tallinnas. Alustame kl 11:00, lõpetame orienteeruvalt kl 15:00.

Kohtumisele on oodatud 1-2 antud projektiga enim seotud inimest teie organisatsioonist / noortegrupist (ankeet ühine). Kui teie projektimeeskonnal ei ole varasemat kogemust ehk olete programm Erasmus+: Euroopa Noored strateegilise koostöö või noortealgatuse esmaprojektitegijad.

Registreerimisvormi palume täita nii ruttu kui võimalik hiljemalt 1.maiks. Kinnituse ja lisainfot saadame hiljemalt 9. mail.

NB! Mida konkreetsemad on teie küsimused registreerimisankeedis, seda lihtsam on meil päevakava sisu planeerida. Soovitame süveneda otsuskirjas väljatoodud ekspertide hinnangusse ja mõelda selle peale, mis on teie projekti kõige tugevam külg ning millised on siiski need aspektid, mida on vaja edasi arendada.

Osavõtt on teile tasuta, kulud katab SA Archimedes Noorteagentuur (SANA). Transpordikulusid (kui on) võib pidada teie projekti TEGEVUSKULUDE osaks, kui kohtumise kuupäev läheb teie PROJEKTI perioodi sisse. Vastasel juhul ja põhjendatud vajadusel katame kaugemalt tulijate Check Up kohtumisel osalemisega seotud transpordikulud 70% ulatuses (elukohast koolituskohta ja tagasi, vastavalt esitatud avaldusele).

Kiiremates küsimustes pöörduge palun Salome Šakarašvili poole e-posti teel salome.sakarasvili@archimedes.ee.

 

Presentation1

Töötuba viiakse läbi Struktuurifondide perioodi 2014-2020 tegevuse „Noorsootöötajate koolituste arendamine“ tegevuskava raames.