Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

17.07.2015 CheckUp koolitus KA1 toetusesaajatele 2015-R2 – NOORTEVAHETUSE projektitegijatele

Kogenud projektitegijad toovad välja, et nende edu võtmeks oli toimiv meeskonnatöö ja hea ettevalmistus! Ka toetuse kasutamise seotud reeglid tuleb endale selgeks teha juba väga varakult projekti elluviimise alguses.

Ära lükka edasi – registreeri ennast kohe CheckUp koolitusele!

 

proejktimaja

Programmi Erasmus+ Euroopa Noored KA1 noortevahetuste projektitegijatel on tungivalt soovituslik osaleda toetusesaajate koolituskohtumisel „Check up“, mis toimub reedel 17.juulil 2015 Tallinnas. Koolitusele on oodatud 1-2 antud projektiga enim seotud inimest teie organisatsioonist/noortegrupist. Noortevahetuse olemusest lähtudes oleks eriti hea, kui saaks tulla nt 1 grupiliider ja 1 noor (registreerimisvorm ühine).

Kogunemine ja hommikukohv kellast 10:30, sisuga alustame kl 11 ja üritame lõpetada 18:00-ks.

NB! Kui teie projektimeeskonnal ei ole varasemat kogemust noortevahetuse projekti elluviimisel, siis on see koolitus kindlasti kohustuslik.

Registreerimisvormi palume täita nii ruttu kui võimalik, ent mitte hiljem kui 10. juulilMida konkreetsemad on teie vastused registreerimisankeedis, seda lihtsam on meil päevakava sisu planeerida. Soovitame süveneda otsuskirjas väljatoodud ekspertide hinnangusse ja mõelda selle peale, mis on teie projekti kõige tugevam külg ning millised on siiski need aspektid, mida on vaja edasi arendada.

Kinnituse ja päevakava saadame hiljemalt 14.juulil

Töökeel on eesti keel, grupitööd ja arutelud teile mugavas keeles, vajadusel aitame ja tõlgime vene või inglise keelde.

Osavõtt (sh toitlustus ja materjalid) on teile tasuta, kulud katab SA Archimedes Noorteagentuur (SANA). Põhjendatud vajadusel katame kaugemalt tulijate Check Up kohtumisel osalemisega seotud transpordikulud 70% ulatuses (elukohast koolituskohta ja tagasi, vastavalt esitatud avaldusele).

Kiiremates küsimustes pöörduge palun Mirjam Kodi poole e-posti teel mirjam.kodi@archimedes.ee.