Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Esita oma projekt Karl Suure Euroopa noorteauhinna konkursile ja võida 5000 eurot

Kandideerimise tähtaeg: 03.07.2018 17:58

Käesolev Karl Suure Euroopa noorteauhinna konkurss on järjekorras kaheksas, mil antakse välja auhind noorteprojektidele, mis on aidanud erinevatel rahvustel arendada teineteisemõistmist ja soodustada ühtse Euroopa identiteedi kujunemist.

Projektide saatmise tähtaeg konkursile on 2. veebruar 2015.

eu-charlemagneyouthprize-logo_onlyKarl Suure Euroopa noorteauhind on organiseeritud ühiselt Euroopa Parlamendi ja Aacheni Rahvusvahelise Karl Suure Auhinnafondi (International Charlemagne Prize Foundation ingl) poolt projektidele, mille on loonud 16-30 aastased noored. 

Konkursile esitatud projektid peavad olema alanud ja lõppenud käesoleva konkursi taotlustähtajale eelneva kalendriaasta (12 kuud) jooksul või veel kestma.

Kõige edukamalt projektilt eeldatakse noortele inimestele suunatud mudeli väljapakkumist, mis toob välja praktilised näited erinevate rahvuste harmooniliseks kooselamiseks väiksemas kogukonnas Euroopas. 

Auhinnafond on 10,000€Parim projekt saab auhinnaks 5000 eurot, teine 3000 eurot ja kolmas 2000 eurot. Auhinna osana saavad kõik kolm laureaati kutse külastada Euroopa Parlamenti (Brüsselis või Strasbourgis). Samuti kutsutakse kõigi 28 väljavalitud riikliku projekti esindajat neli päeva kestvale reisile Aacheni linna Saksamaal.

Loe pikemalt ja kandideeri siin.

Lisainfo:
Euroopa Parlamendi infobüroo Eestis
eptallinn@ep.europa.eu
tel 630 6969