Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Kutse Huvihariduse Meetodimessile 2014

27.-28. novembril 2014 toimub Kloogaranna noortelaagris Eestis esmakordselt Huvihariduse Meetodimess. Meetodimess on avatud kõikidele, kes on seotud noortele huvihariduse või –tegevuse pakkumisega ning selle eesmärk on jagada ja tuua esile häid praktikaid, teineteiselt õppida ning ühiselt arutleda põnevate ja põletavate teemade üle huvihariduses.

Meetodimess hõlmab mitmekülgsete õppemeetodite kaudu ühist õppimist, heade meetodite jagamist ning annab hea võimaluse kohtuda oma valdkonna teiste tegijatega ja valdkonnaga seotud ekspertidega. Ühiselt saab arutleda näiteks selle üle, mis on huvihariduses ühine ja universaalne, mis on huvihariduse eri valdkondasid ühendavad aspektid ning märgata ja uurida, millised on erinevad lähenemised huvihariduse väärtusele ja seal toimuvale õppimisele. Teemafookuses ka noore kui õppija roll huvihariduses.

Lisainfo mitteformaalse õppimise veebist. Kandideerimine avatud kuni 16.11.2014 siin.

Meetodimess toimub projekt “Huvikoolide Kaasamise Arenguprogramm” (HUKK-AP) raames, mis on rahastatud Euroopa Majanduspiirkonna (EMP) toetuste programmi „Riskilapsed ja –noored“ avatud taotlusvoorust „Noorte- ja noorsootööorganisatsioonide võime kaasata riskilapsi ja noori on paranenud“.