Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Kirjuta väliskogemusest ja võida reis Helsingisse!

Kandideerimise tähtaeg: 12.05.2017 13:04

Euroopa Noortenädal 2017 on käima lükanud online kampaania noortele vanuses 18-30 (k.a.) eluaastat, tähistamaks programmi Erasmus 30. tegutsemisaastat ja 8. Euroopa noortenädalat Eestis.

“Õppides läbi väliskogemuse” on kogemuslugude konkurss. Ootame noori kirjutama oma kogemusest välismaal – kas siis olles osaline rahvusvahelises noortevahetuses, koolitusel või osaledes vabatahtliku töö projektis, praktikal või ka õppides välistudengina vmt. Saadetavas loos kirjuta kindlasti sellest, mida oled saadud kogemusest õppinud. Õppimine ei pea toimuma ainult formaalhariduses, vaid ka mitteformaalselt.

Lühikese kirjutise (teksti pikkus orienteeruvalt üks A4 lehekülg, maksimaalselt poolteist A4) juurde saada ka mõned fotod (nt 3 tk). Lisada võid ka video või lingi videole selle olemasolul. Kampaanias võivad aga osaleda kõik noored üle kogu Eesti. Kogemuslugu peab olema kirjutatud eesti keeles.

Kampaania peavõit on päevakruiis Helsingisse! Neli noort saavad raamatupoe kinkekaardi väärtuses 20,00 eurot. Kampaania auhinnad loositakse kõigi osalejate vahel.

Enne avaldamist internetis kogemuslood toimetatakse Involved MTÜ poolt. Kogemusloo saatmisega nõustud selle avaldamisega internetis ning ka väljaprinditult.

Kui soovid välismaalt saadud kogemust ka teistele läbi loo kirjutamise jagada, saada see hiljemalt 12. mail 2017 aadressile info@involved.ee Kirja pealkirjaks „Konkurss – Õppides läbi väliskogemuse“. Lisa oma täisnimi, vanus ning elukoht.

Kampaaniaga soovime tõsta noorte teadlikkust rahvusvahelistest võimalustest ja sellega kaasnevatest kasudest ning et noored mõistavad ja saavad aru mitteformaalse õppe olulisusest, teadvustades väliskogemusest saadavaid õpikogemusi.

#youthweek

 #euroopanoortenädal

Tegemist on Euroopa Noortenädala kampaaniaga, mida rahastab SA Archimedese noorteagentuur. Kampaaniat korraldab MTÜ Involved.