Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Kutse seminarile „Learning Creative Learning“

Kandideerimise tähtaeg: 13.06.2018 00:36

26.–28. veebruaril 2016 Riias toimub rahvusvaheline seminar-konverents „Learning Creative Learning“, mis võtab kokku Erasmus+ strateegilise koostöö projekti „Creative Learning Cookbook“ tegevusi ja saavutusi.

SA Archimedes Noorteagentuuri rahastatud projekti eesmärk on jutustamise (storytelling), loovkirjutamise (creative writing) ja visuaaliseerimise (visual facilitation) meetodite rakendamine ja arendamine töös noortega. Projekti viivad läbi kolm partnerit kolmest riigist: Estonian UNESCO Youth Association (Eesti), Room of Fulfilled Dreams (Läti) и Cooperativa Braccianti (Austria).

Aastal 2015 toimusid ühenädalased koolitused, kus kolme riigi osalejad uurisid, kuidas loovad metoodikad aitavad kaasa õppimisel ja õpeprotsessi korraldamisel. Suvel ja kevadel viisid koolituse osalejad läbi erinevaid töötube ja esitlusi oma koduriikides, kus tutvustasid uusi tööriistu kolleegidele ja sihtgruppidele. Koolituste metoodika ja osalejate panuse alusel koostatakse kolm „retseptiraamatut“ mida tutvustatakse koos erinevate loovmeetodite töötubade ja aruteludega seminaril Riias.

Kandideerimine toimub 24. detsembrini SALTO kodulehel. Rohkem infot, täpsemat ajakava, esinejate ja töötubade lühitutvustust pakub seminari infopack.

Pilte „Creative Learning Cookbook“ koolitusest ja järeltegevustest saab vaadata projekti lehel Facebookis.

Täiendavate küsimuste korral pöörduge Deniss Jeršovi poole: jershov@gmail.com.

CLC infographics