Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Liitu tasuta rahvusvahelise Erasmus+ online kursusega

Kandideerimise tähtaeg: 03.07.2018 17:43

Erasmus+ MOOC (Massive Open Online Course) on Erasmus+: Euroopa Noored programmi tutvustav tasuta inglisekeelne online kursus. Kursus on mõeldud nendele noortele ja noorsootöötajatele, kellel on huvi teha Erasmus+ programmi raames projekte, kuid kes vajaksid selleks põhjalikumaid eelteadmisi ja tuge.

Kursusega saavad liituda kõik huvilised Euroopast ja kaugemaltki. (Osalejate arv ei ole piiratud). Esimene kursus kestab 4. maist 1. juunini ja tutvustab põhjalikult noortevahetuste, Euroopa vabatahtliku teenistuse ja noorsootöötajate õpirände projektide olemust, taotlemisprotseduure ja toetab projektide kvaliteeti.

Erasmus+ MOOC on ka ideaalne platvorm, kust leida endale uusi projektipartnereid, kuna kursusega liitub huvilisi üle Euroopa, kelle kõigiga saad sa soovi korral otse suhelda.

Kursusega saab liituda juba täna, aga liitumine on võimalik ka jooksvalt, isegi pärast kursuse algust. Liitu kursusega siin.

Kursuse materjalide hulka kuuluvad näiteks videod ja viktoriinid, mis aitavad sul aru saada ja meelde jätta programmi kõige olulisemaid aspekte ning teised toetavad õppemeetodid.

E+ MOOCi koordineerib SALTO Osaluse Ressursikeskus koostöös Belgia, Prantsusmaa, Iiri, Islandi, Poola, Hispaania, Rootsi, Ungari ja Suurbritannia Erasmus+: Euroopa Noored agentuuridega.