Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Noorte meediakonverents 2014

Kandideerimise tähtaeg: 03.07.2018 17:37

ENLi meediakonverents tuleb taas!

Sel korral keskendutakse tele- ja raadiomeediale. Õhustiku ja hea tunde tekitamiseks kogunetakse 24. oktoobril kella 10:30st vana Raadiomaja I stuudiosse (Kreutzwaldi 14, Tallinn).

Kell 11 hakkab rääkima Eesti Rahvusringhäälingu meediauuringute osakonna juhataja Andres Jõesaar noorte rollist ja olemusest meedias, et saada rohkem aimu ja täpsemaid teadmisi sellest, kuidas noori meedias üldiselt kuvatakse. Ettekande lõpus kuulutatakse välja aasta kõige noortesõbralikum ajakirjanik ja väljaanne.

Seejärel jagatakse grupp pooleks ja pannakse “käed külge”. Telemaailma telgitaguseid tutvustab ERRi muuseumi arendusjuht Tiit Kimmel, kes on ETV sees ja ümber tegutsenud üle 30 aasta. Raadioajakirjanike saladusi ja näpunäiteid jagab Eesti Rahvusringhäälingu juhatuse nõunik ja endine Raadio 2 peatoimetaja Heidy Purga.

Peale lõunasööki vahetavad grupid omavahel meediumid ja läbivad ka teise töötoa – kes enne kuulas Heidy Purga nõuandeid, läheb Tiit Kimmeliga telemaja avastama ja vastupidi. Päev lõpeb orienteeruvalt 15:15.

Tunned, et tahaksid kaasa lüüa? Registreeri end ENLi kodulehel ära 20. oktoobriks.

Meediakonverentsi osalustasu on €5, mille sisse kuulub kogu tarkus, mida suudad päevast ammutada, lõunasöök ja vajalikud materjalid.