Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Põnev arenguvõimalus sotsiaalse ettevõtlusega tegelejatele Türgis

Kandideerimise tähtaeg: 12.06.2018 13:47

Kellele?

Noortele eestvedajatele, kelle algatuse / organisatsiooni eesmärk on seotud ühiskondliku heaolu loomisega või keskkonnakaitsega ettevõtluse (st toodete või teenuste müügi) abil. Sellest pole hullu, kui sellele tingimusele vastav kandidaat ennast ametlikult ise sotsiaalseks ettevõtjaks ei nimeta.

Pakkumine on täpsemalt suunatud:

  • Kuni 35-aastased sotsiaalsetele ettevõtjatele – nii äsja alustavate algatuste eestvedajatele kui juba tegutsevate sotsiaalsete ettevõtete juhtidele.

ja

  • Alustavatele või tegutsevatele sotsiaalse ettevõtte eestvedajatele, kelle ühiskondlik eesmärk on selgelt seotud kuni 35-aastaste noortega.

Mis? Rahvusvaheline koolitus eesmärkide püstitamise ja tulemuste (mõju) hindamise sidumisest sotsiaalse ettevõtte igapäevase juhtimisega.

Millal? 19.-24. augustil 2016.

Kus? Istanbulis (Koçi ülikooli mugava ja turvalise campuse kohta lähem info siin lingil), Türgis.

Mis keeles? Inglise keeles.

Kes? 15 noort sotsiaalset ettevõtjat Eestist ja 15 Türgist. Lisaks tippkoolitajad Suurbritanniast, Türgist ja Eestist.

Mis veel? Koolitusele järgneb 7-kuuline mentorprogramm, mis pakub tuge sotsiaalse ettevõtja poolt endale võetud eesmärkide elluviimisel.

Lisainfo? Jaan Aps, jaan(at)sev.ee

Täpsem info siin lingil, sh nõuded osalejatele ja registreerumine.

Kandideerimise Eesti osalejate jaoks pikendatud tähtaeg: 18. mai 2016 kell 23:59 või kuni kohtade arvu täitumiseni. Sobivatele kandidaatidele teatatakse jaatavad vastused jooksvalt.

Projekti „Know Your Impact – Social Impact Measurement Tools for Young Social Entrepreneurs“ rahastab Euroopa Liidu programm Erasmus+. Projekti põhipartnerid on lisaks SEVile Koc University Social Impact Forum, Mikado Consulting ja Social Value UK.