Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Esita oma projekt Erasmus+ eeltähtajaks 10. septembril

Erasmus+: Euroopa Noored kolmanda taotlustähtaja (1. oktoobril) projektide eeltähtaeg on 10. septembril. Kasuta head võimalust saada oma projektile Euroopa Noored Eesti büroolt tagasisidet, et see tähtajaks veelgi paremaks vormida.

I'll do all this and more this year! (1)

Eriti soovitame projekti eeltähtajaks esitada neil, kelle jaoks see on esimene kord Erasmus+ programmist toetust taotleda või kes tunnevad, et nende taotluse juures on aspekte, mille osas nad täiesti kindlad ei ole.

1. oktoobri tähtaega silmas pidades, palub Euroopa Noored Eesti büroo partnerite valikul arvesse võtta, et suurem osa eelarvest projektideks koostöös naabruspiirkondade riikidega on juba välja jagatud. Seega soovitame partnerite valikul ja projekti planeerides hästi läbi mõelda, kas ja mil määral on põhjendatud, et koostöö toimub programmi partnerriikidega ning kas projekt kaotaks väärtust sel juhul, kui partneriks oleksid ainult programmiriikide organisatsioonid.

PS! Eeltähtajaks täidetud taotlusvorm palun saata meilitsi alaprogrammi konsultandile. Ära vajuta submit nuppu. Taotlusvorme saab täita nii eesti kui ka inglise keeles.