Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Noorteagentuur otsib Erasmus+: Euroopa Noored projektide hindajaid

Käesolevaga kuulutab Sihtasutus Archimedes Noorteagentuur välja täiendava konkursi ajaperioodiks 2016-2020 projektitaotluste ja aruannete hindajate leidmiseks noortevaldkonnas. Täiendaval konkursil ja varasemal konkursil edukaks osutunud kandidaatide hulgast kutsutakse vastavalt vajadusele eksperte projektitaotlusi ja aruandeid hindama.

Kandideerimistingimused:

  • tunneb hästi noortevaldkonda ja omab vastavat töökogemust;
  • tunneb Euroopa haridus- ja noorteprogrammi Erasmus+ ning selle tegevusvõimalusi;
  • valdab väga hästi eesti ja inglise keelt, mis on hindamise töökeelteks;
  • oskab hinnata projektide eelarveid võrdluses taotluses esitatud tegevustega.

Kasuks tulevad varasemad projektitaotluste hindamise kogemused.

Hindamiste korraldus

Hinnata tuleb iseseisvalt kaugtööna, kasutades internetis olevat spetsiaalset töökeskkonda. Enne hindamisprotsessi algust toimub hindajatele koolitus (planeeritult üks päev 2016. aasta jaanuari viimasel nädalal). Hindamine toimub kolm korda aastas (peamiselt perioodidel veebruar-märts, mai-juuni, oktoober-november). Hindajate töö on tasustatav ja töö maht kokkuleppeline. Lisaks kompenseeritakse võimalikud transpordikulud hindamisega seotud koolitustele ja koosolekutele.

Hindajaks kandideerimine

Kandideerimiseks palume esitada CV ning motivatsioonikiri (max 1 A4), kus on välja toodud, millised on teie varasemad kogumused noortevaldkonnas ning programmiga Erasmus+: Euroopa Noored ja millest lähtuvalt peate ennast (nende kogemuste põhjal) kompetentseks hindajaks. Palume dokumendid saata e-posti aadressile kaja.ainsalu@archimedes.ee hiljemalt 13.12.2015.

Lisateave: Kaja Ainsalu kaja.ainsalu@archimedes.ee / 6979238