Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Oktoobris saab taotleda toetust kohalikele noortealgatustele

Euroopa Solidaarsuskorpuse programmi esimene taotlustähtaeg on 16. oktoobril 2018 ja selle raames avaneb palju uusi rahastusvõimalusi noortele ja organisatsioonidele. Üks põnevamaid neist on Solidaarsusprojektid, mida saavad ellu viia 5-liikmelised noortegrupid oma kodukandis oluliste ühiskondlike teemade käsitlemiseks.

See projektiformaat on kujundatud nii, et see oleks lihtsasti elluviidav 18-30 noorte jaoks – lühike taotlus, vähem aruandlust ja rohkem paindlikkust projekti sisu kujundamisel. Noorte nimel võib projektitaotluse esitada ka mõni juriidiline keha, kui projekti idee algatajateks ja põhilisteks elluviijateks on noored ise.

Vaata täpsemini siit, mis on Solidaarsusprojektid, millised tingimused neile laienevad ja kuidas rahastust taotleda. Ideede kogumist ja projektide ettevalmistamist tasub alustada juba suvel, et mitte hiljaks jääda ja taotlustähtaega maha magada. Küsi julgelt tagasisidet oma projektiideele või tule ise kohale Tallinnasse nõustamisele. Võta meiega ühendust karin.oovel@archimedes.ee või helista 69 96 493.