Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Valmis Archimedese aastaraamat

Sihtasutusel Archimedes valmis traditsiooniline aastaraamat, millega anname koostööpartneritele ja avalikkusele ülevaate oma 2013. aasta tegevustest ja saavutustest. Aastaraamat käsitleb Archimedese viie struktuuriüksuse tegemisi – nendeks on hariduskoostöö keskus, Euroopa Noored Eesti büroo, kõrghariduse arenduskeskus, kõrghariduse kvaliteediagentuur ning struktuuritoetuste rakendusüksus.

2013. aasta üheks olulisemaks sündmuseks oli Euroopa Liidu eelarveperioodi 2007-2013 lõppemine. Archimedes tegi 2013. aastal rekordilise tulemuse ning maksis tõukefondide toetuse saajatele välja seni suurema rahasumma, mis ületab kõigi varasemate aastate väljamakseid.

Lisaks oli 2013. aasta sihtasutusele tähtis ka tunnustuse poolest. MTÜ Lastekaitse Liit ja Eesti Õpilasesinduste Liidu poolt korraldatud noorteparlamendis “101 last Toompeale” valiti 2013. aasta lapsesõbralik ühiskonnategelane ja organisatsioon. Lapsesõbraliku organisatsiooni tiitli sai SA Archimedes, kes läbi Euroopa Noored Eesti Büroo on mitteformaalset õpet propageerides mõtete ja rahastusega toetanud noorte enesearengut läbi sadade noorteprojektide.

Aastaraamatut saate lugeda SA Archimedese koduleheküljelt.

archimedes