Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Hoolivate väärtuste baaskoolitus noorsootöötajatele

Hea noorsootöötaja!EL_Sotsiaalfond_horisontaalne

Kas Sina oled valmis võtma oma noortegruppi teistsuguse keele- ja kultuuritaustaga noort? Ehk oled tundnud nõutust, kuidas käsitleda noortega selliseid teemasid nagu pagulased või seksuaalvähemused, või tundnud puudust sisukast õppevisiidist, et näha oma silmaga, kuidas välismaa kolleegid noori neis küsimustes toetavad?

Selle praktilise baaskoolitusega pakume spetsiifilisi meetodid ja näpunäiteid, kuidas noorte kultuuriliste ja etniliste eripäradega toime tulla ning ühiskondlikke ja sageli konfliktseid teemasid käsitleda. Kohal on praktikud, kes räägivad inimlikult ja kaasavalt teemadest, mis muutuvad noortevaldkonnas järjest olulisemaks. Koolitusmooduli jooksul külastame giidiga mošeed ja sünagoogi ning toimub ka õppekäik välisriiki (Rootsi ja Soome), et näha, kuidas seal sarnaste teemadega tegeletakse. 

Hoolivate väärtuste baaskoolituse kava leiad siit. Õppepäevad toimuvad Tallinnas (1. grupp) ja Tartus (2. grupp) – palun vali endale lähim linn ning registreeru kuni kolmapäeva, 31. augustini. Kohtade arv on piiratud!

Kaugemalt tuSoe Hispaania-Eesti kallistus, järgmise aastani! Marilin Väljurlijaile kompenseerime sõidukulud. Toitlustus kohapeal. Täpsema info saadame registreerunuile hiljemalt 9. septembriks.

Baaskoolitust toetavad Euroopa Sotsiaalfond ning Haridus- ja Teadusministeerium

Küsimuste korral võta ühendust:

Maari Põim
Projektijuht
Kirjuta: maari.poim@archimedes.ee
Helista: 56708150

Koolitused viiakse läbi Euroopa Sotsiaalfondi perioodi 2014-2020 tegevuse „Noorsootöötajate koolituste arendamine“ tegevuskava raames.