Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Räägime väärtustest! Väärtusteteemaline arutelupäev noorsootöötajatele 2. oktoobril Tallinnas

SA Archimedese noorteagentuuril (SANA) on hea meel kuulutada välja 2. oktoobril 2019 toimuv väärtusteteemaline arutelupäev noorsootöötajatele “Räägime väärtustest”. Registreerumine ja täpsem info seal. 

Sihtgrupp: noorsootöötajad, noorteliidrid ja kõik noortega töötavad inimesed, kes soovivad teadmisi inimõigustest, inimõigustealasest haridusest ja koos arutleda selle üle, milliseid väärtusi peaks noorsootöö kandma pluralistlikus maailmas ning milline on noorsootöö roll inimlike väärtuste edendamisel.

Arutelupäeval toimuvas paneeldiskussioonis osalevad Andu Rämmer (Tartu Ülikool, sotsioloogia lektor), Marit Kannelmäe-Geerts (SA Noorteagentuur, asejuhataja), Ilona-Evelyn Rannala (Tallinna Ülikool, noorsootöö korralduse lektor ja Eesti Noorsootöötajate Kogu, juhatuse esimees), Lianne Teder (Tallinna Ülikool, noorsootöö ja mitteformaalõppe õpetaja ja Arengutoetajate Ühing), Mari-Liis Nummert (Tartu Ülikooli eetikakeskus, väärtuskasvatuse kooli ja lasteaia projektijuht), Steven Vihalem (noorsootöötaja, antropoloog) ja Kari Käsper (Eesti Inimõiguste Keskus, asutaja ja juht).

Arutelupäeva viivad läbi Kelly Grossthal (Eesti Inimõiguste Keskus, inimõiguste valdkonna ekspert ja inimõiguste jurist) ja Heili Griffith (Eesti Noorsootöötajate Kogu, tegevjuht).

Arutelupäeval saavad osalejad teadmisi inimõigustega seotud teemadest, nagu: inimimõiguste olemus, võrdne kohtlemine, väärtused jms. Lisaks sellele on osalejatel võimalus õppida inimõigustealase hariduse meetodeid, mida ise oma töös kasutada, ning osaleda põnevas paneeldiskussioonis “Inimlikud väärtused ja noorsootöö”.

Osalejatele on tasuta toitlustus ning väljastpool Tallinnat tulijatele kaetakse vajadusel majutus- ja transpordikulud. Registreerimine arutelupäevale lõppeb 25.09.2019.

Loe noorsootöö ja inimõiguste hariduse teemal ka Mihust.

Arutelupäev toimub Erasmus+ programmi võtmetegevus 3 rahvusvahelise koostööprojekti “Noored inimõiguste eest” raames, mida kaasrahastab Euroopa Komisjon.