Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Kampaania #YoungTogether inimõiguste päeva raames

10. detsembril toimus rahvusvahelise inimõiguste päeva raames sotsiaalmeediakampaania #YoungTogether, mis jõudis ühe päevaga 650 000 inimeseni üle Euroopa.

Sajad noored ja noorteühendused üle Euroopa ühendasid oma jõud ja sotsiaalmeediakontod kuue Erasmus+ riikliku agentuuriga Austriast, Soomest, Itaaliast, Makedooniast, Eestist ja Sloveeniast, et üheskoos levitada ühtset ja selget sõnumit – noored, kohalikud kogukonnad ja rändetaustaga inimesed seisavad üheskoos inimõiguste poolt ja vihkamise vastu, unistades kaasavast, võrdsest ja mitmekesisest Euroopast.  

Erasmus+ riiklikud agentuurid korraldasid kohalikke üritusi, mis tõi kokku ligi 200 inimest, keda saatsid virtuaalselt kaaslased üle kogu Euroopa. Eestis toimus kampaania raames üritus “Saame tuttavaks Türil: erinurkne pühapäev!”, kus sai muuhulgas osaleda meedia ning süüria köögi töötubades.

#YoungTogether on osa üleeuroopalisest kampaanist “Teadlikud ja tegusad noored”, mille eesmärk on luua uus ühine rändelugu, tuues noorte aktiivsus mitmekesisuse ja kaasamise teemadel üldise avalikkuse ette.

https://www.facebook.com/beawareandactive/videos/1523156681161751/
https://www.instagram.com/p/BrNDy3FAN3j/