Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

2019-R2 CheckUp koolitus KA1 toetusesaajatele – NOORTEVAHETUSE projektitegijatele

Kandideerimise tähtaeg: 12.08.2019 23:59

Kogenud projektitegijad toovad välja, et nende edu võtmeks oli toimiv meeskonnatöö ja hea ettevalmistus! Ka toetuse kasutamise seotud reeglid tuleb endale selgeks teha juba väga varakult projekti elluviimise alguses.

Ära lükka edasi – registreeri ennast kohe CheckUp koolitusele!

Programmi Erasmus+ Euroopa Noored KA1 noortevahetuste projektitegijatel on tungivalt soovituslik osaleda toetusesaajate koolituskohtumisel „Check up“, mis toimub reedel 23. augustil 2019 Tallinnas.

NB! Kui teie projektimeeskonnal ei ole varasemat kogemust noortevahetuse projekti elluviimisel, siis on see koolitus kindlasti kohustuslik.

Koolitusele on oodatud 1-2 antud projektiga enim seotud inimest teie organisatsioonist/ noortegrupist. Noortevahetuse olemusest lähtudes oleks eriti hea, kui saaks tulla nt 1 grupiliider ja 1 noor.

Töökeel on eesti keel, vajadusel tõlgime inglise keelde.

Kogunemine ja hommikukohv kella 10:30-st, sisuga alustame kl 11 ja üritame lõpetada 17:00-ks.

Registreerimisvormi  palume täita nii ruttu kui võimalik, ent mitte hiljem kui 12. augustil. Kinnituse ja päevakava saadame hiljemalt 15. augustil.

Osavõtt (sh toitlustus ja materjalid) on teile tasuta, kulud katab SA Archimedes Noorteagentuur (SANA). Transpordikulusid (kui on) võib pidada teie projekti TEGEVUSKULUDE osaks, kui kohtumise kuupäev läheb teie PROJEKTI perioodi sisse. Vastasel juhul ja põhjendatud vajadusel katame kaugemalt tulijate Check Up kohtumisel osalemisega seotud transpordikulud 100% ulatuses (elukohast koolituskohta ja tagasi, vastavalt esitatud avaldusele).

Kiiremates küsimustes pöörduge palun Anastassia poole e-posti teel anastassia.putskova@archimedes.ee.

*  Töötuba viiakse läbi Struktuurifondide perioodi 2014-2020 tegevuse „Noorsootöötajate koolituste arendamine“ tegevuskava raames.