Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Koolitus Europeers: kuidas tutvustada noortele rahvusvahelisi võimalusi

Kas oled osalenud Euroopa vabatahtlikus teenistuses, mõnes noortevahetuses või korraldanud ise rahvusvahelise noortealgatuse? Kui jah, oled ilmselt saanud palju põnevaid kogemusi ja näinud Euroopat huvitava nurga alt. Kui soovid oma kogemusi teiste noortega jagada ning inspireerida ja julgustada ka neid Euroopa võimalustest osa saama, ootame Sind rahvusvahelisele koolitusele „EuroPeers“ ja liituma “EuroPeerside” inspireeriva seltskonnaga.

EuroPeers on nende noorte rahvusvaheline võrgustik, kes on osa võtnud Euroopa Noored ja/või Erasmus+ rahvusvahelistest projektidest ning kes soovivad jagada oma projektikogemusi ning tutvustada rahvusvaheliste võimaluste maailma ka teistele noortele.

Koolitusel:

  • saad teada, mis tähendab „EuroPeers“ võrgustik;
  • õpid paremini tundma noorte rahvusvahelisi võimalusi ja analüüsima rahvusvahelise kogemuse väärtust;
  • õpid tundma ja katsetad erinevaid viise ja meetodeid, kuidas viia läbi infoüritusi ja motiveerida noori Euroopa programmidest osa võtma;
  • omandad projektijuhtimise oskusi.

Lisaks töötad koos kaaslastega koolituse jooksul välja oma esimese EuroPeers ürituse, mille saad ka päriselt ellu viia.

Koolituse sihtgrupiks on vähemalt 18-aastased (koolituse toimumise ajaks) noored. 

Koolitus toimub 8.-12. veebruaril Brüsselis. Lisaks Eesti noortele osalevad koolitusel Austria, Saksa, Belgia, Bulgaaria, Norra, Suurbritannia ja Poola noored.

Koolituse töökeeleks on inglise keel. 

Osalustasu
 35 EUR tuleb tasuda SA Archimedes Noorteagentuurile juhul, kui osutute valituks. Toitlustuse, majutuse ja seminariga kaasnevad kulutused katab Belgia Erasmus+ agentuur. Rahvusvahelised reisikulud (sh kindlustus) kannab SA Archimedes Noorteagentuur.

Koolitusele kandideerimise tähtaeg on 15. detsember 2015. Kandideerimine toimub läbi SALTO kodulehe.

*Kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajana.

Pange tähele, kui taotlus on valmis („Save your application“), siis salvestab süsteem mustandi („This application is: draft“). Taotluse esitamiseks tuleb lisaks vajutada nuppu “Submit this application“. Vastasel juhul ei ole teie taotlus esitatud ja korraldajad seda ei näe.

NB: Koolitusel osalemiseks ei pea Sa olema ühegi organisatsiooni liige. Kui Sa ei esinda ühtegi organisatsiooni, märgi oma avalduses kohale, kus organisatsiooni kohta küsitakse „none“.

Tutvu ka EuroPeers rahvusvahelise võrgustiku praeguste ja eelnevate tegemistega ja loe ühe Eesti osaleja kogemust EuroPeers koolituselt Bonnis.

Küsimuste korral võta ühendust Annika Tederiga aadressil annika.teder@archimedes.ee või telefonil 69 96 493.