Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Kaasamise teemaline koolitus vene keeles: „Mobility Taster for Inclusion Organisations – in Russian / на русском”

Kandideerimise tähtaeg: 12.03.2018 23:59

Rahvusvaheline koolitus vene keeles „Mobility Taster for Inclusion Organisations – in Russian / на русском языке”

 Описание тренинга на русском языке и подачa заявки на участие  через сайт SALTO. Cрок : 12.03.2018.

Koolitusel tutvutakse lähemalt Erasmus+ programmi võimalustega ning uuritakse, kuidas kasutada rahvusvahelise noorsootöö võimalusi selleks, et kaasata vähemate võimalustega noori noorsootöö tegevustesse. Rohkem infot KAASATUSE teema kohta.

Koolitus toimub 24.-28. aprillil Odessas, Ukrainas.

Kandideerimise tähtaeg: 12. märts 2018

Osalema oodatakse kõiki, kes igapäevaselt tegutsevad vähemate võimalustega noortega ning kelle puudub varasem Erasmus+ projektide läbiviimise kogemus. Koolitusel on võimalik osaleda tugisikuga, kelle kulud kaetakse korraldaja poolt. Täpsem info nii inglise kui vene keeles on leitav SALTO kodulehelt.

Kui Sa ei ole kunagi korraldanud koos oma noortega rahvusvahelist noorteprojekti, aga huvi on suur, siis see koolitus on just Sinule! Koolituse töökeel on vene keel.

Elektroonilise kandideerimisvormi leiad SALTO kodulehelt. Kandideerimiseks pead olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajana ning veenduma, et taotlus saab esitatud, mitte ainult mustandina salvestatud. Selleks vajuta kindlasti nuppu “Submit this application“.

Osalustasu: 32€. Toitlustuse, majutuse ja koolitusega kaasnevad kulutused katab SA Archimedese noorteagentuur Erasmus+ programmist. Valituks osutumisel võtame Teiega ise esimesel võimalusel ühendust.

Kontakt küsimuste korral: Kai Raku, kai.raku@archimedes.ee