Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Noortekoolitus Europeers: Kuidas jagada rahvusvahelist kogemust?

Kandideerimise tähtaeg: 14.07.2018 23:59

Oled osalenud Euroopa vabatahtlikus teenistuses, mõnes noortevahetuses või korraldanud ise rahvusvahelise noortealgatuse? Kindlasti oled nii saanud osa põnevatest kogemustest ja näinud Euroopat teistsuguse nurga alt. Kui tahad oma kogemusi ka teistega jagada, siis kutsume sind koolitusele Saksamaal ja liituma “EuroPeers” rahvusvahelise võrgustikuga.

EuroPeers on nende noorte rahvusvaheline kogukond, kes on osa võtnud Euroopa Noored ja/või Erasmus+ rahvusvahelistest noorteprojektidest ning kes soovivad oma kogemusi jagada ja tutvustada rahvusvaheliste võimaluste maailma ka teistele.

Koolituse jooksul õpid, kuidas oma kogemusi efektiivselt jagada erinevate infoürituste, online kanalite jt tegevuste kaudu. Näiteks töötoad järgnevatel teemadel: “Noorte võimalused Euroopas”, “Euroopa rahvusvahelised programmid” (sh Erasmus+) ja “Projektijuhtimine ning turundus”. Koolituse üheks osaks on ka oma esimese EuroPeers ürituse välja töötamine.

Koolitus toimub 26.-30. septembril 2018 Hannoveris, Saksamaal.

Koolitusel osalemiseks peab olema vähemalt 18-aastane.

Koolituse töökeeleks on inglise keel.

SA Archimedes eraldab rahvusvahelisel koolitusel osalemiseks Erasmus+: Euroopa Noored programmi toetuse, mis katab koolitusel osalemise reisi- ja kindlustuskulud. Toetuse eraldamiseks sõlmitakse toetusleping. Reisikorraldusega tegeleb toetusesaaja ise. Toitlustuse, majutuse ja koolitusega kaasnevad kulutused katab korraldaja programmi Erasmus+: Euroopa Noored raames. Toetusesaaja osalustasu on 32 eurot. Osalustasu tuleb tasuda SA Archimedese noorteagentuurile (SANA).

Koolitusele kandideerimise tähtaeg on 14. juuli 2018. Kandideerimine toimub läbi SALTO kodulehe. *Kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajana.

Tulemused teatatakse hiljemalt 2. augustil.

Pange tähele, kui taotlus on valmis („Save your application“), siis salvestab süsteem mustandi („This application is: draft“). Taotluse esitamiseks tuleb lisaks vajutada nuppu “Submit this application“. Vastasel juhul ei ole teie taotlus esitatud ja korraldajad seda ei näe.

NB: Koolitusel osalemiseks ei pea Sa olema ühegi organisatsiooni liige. Kui Sa ei esinda ühtegi organisatsiooni, märgi oma avalduses kohale, kus organisatsiooni kohta küsitakse „none“.

Tutvu ka EuroPeers rahvusvahelise võrgustiku praeguste ja eelnevate tegemistega ja loe ühe Eesti osaleja kogemust EuroPeers koolituselt Viinis.

Koolituse sisu puudutavalt küsimuste korral võta ühendust aadressil regina.rahn@archimedes.ee. Korralduslikes küsimustes aitab Triin Saulep – triin.saulep@archimedes.ee.