Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Mitteformaalse õppe võimalusi tutvustav koolitus – The Power of Non Formal Education

Kandideerimise tähtaeg: 25.11.2016 23:59

Rahvusvaheline koolitus mitteformaalsest õppimisest, selle mõjust, printsiipidest ja meetoditest, mis aitavad luua jõustavaid kogemusi toetamaks noorte arengut sotsiaalsete tegutsejatena.

Tegemist on juba traditsiooniks muutunud koolitusega, mis toimub 2-3 korda aastas ning mille heast tasemest ja vajalikkusest räägivad seal varem osalenud noorsootöötajad nii Eestist kui teistest Euroopa riikidest.

Koolituse käigus on osalejatel võimalus:

  • katsetada erinevaid mitteformaalse õppe meetodeid ja reflekteerida nende mõju õppimisele;
  • analüüsida mitteformaalse hariduse rolli ja nähtavust Euroopas;
  • avastada ja diskuteerida mitteformaalse õppimise strateegiate üle Euroopa tasandil;
  • leida viise, kuidas läbi mitteformaalse õppe muuta noorte hulgas üha poplaarsust koguvat tarbimiskultuuri;
  • avastada erinevate hariduslike lähenemiste (formaalne, mitteformaalne, informaalne) tähendusi, rolle ja omavahelisi seoseid;
  • mõtestada noorsootöö igapäevapraktikaid;
  • mõista mitteformaalse hariduse rolli Erasmus+: Euroopa Noored programmide väljatöötamisel

Koolituse programm julgustab osalejaid ise vastutama ja arendama oma õpikogemust. Selle toetamiseks kaasab programm kogemuslikku õpet, refleksiooni, jagamist, teadmiste ülekannet ja võimalust panustada ise programmi väljatöötamisse.

Osalemiseks on oluline olla vähemalt 18-aastane, olla valmis koolitusel täies mahus osalema ning osata inglise keelt, mis võimaldab igakülgselt koolitusest osa võtta

Koolitus toimub 23.-28. jaanuaril 2017 De Glindis Hollandis

Kandideerimiseks on aega kuni 25. novembrini 2016!

Kuna konkurents on tihe, soovitame ankeedis väga selgelt välja tuua, miks just antud koolitus on oluline ning kuidas on plaanis õpitut hiljem praktikas rakendada

Elektroonilise kandideerimisvormi koos inglisekeelse infoga koolituse kohta leiad SALTO kodulehelt. Kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajana ning veenduma, et te taotluse esitate, mitte ainult ei salvesta mustandina.

Osalustasu: 51€. Toitlustuse, majutuse ja koolitusega kaasnevad kulutused katavad koolituse korraldajad. Rahvusvahelised reisikulud (sh kindlustus) kannab ja reisikorralduste eest vastutab SA Archimedes Noorteagentuur. Valituks osutumisel võtame Teiega reisikorralduse asjus ise esimesel võimalusel ühendust.

Küsimuste korral võtke ühendust Anna Kuzinaga aadressil  Anna.Kuzina@archimedes.ee või                 helistage 69 79 217.