Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Rahvusvaheline partnerluskohtumine: Obstacle – Opportunity (O2 )

Kandideerimise tähtaeg: 03.12.2018 23:53

Rahvusvahelise koostöö alustamisel kaasates erivajadustega noori, põrkume tihti mitmete takistuste ja hirmudega: kuidas leida partnereid, millist toetust noored vajavad ja kuidas seda neile pakkuda…

Kui Sinu organisatsiooni sihtgrupiks on erivajadustega ja/või terviseprobleemidega noored ja sooviksid algust teha rahvusvaheliste noorteprojektidega Erasmus+ programmi raames aga endiselt on küsimusi rohkem, kui vastuseid, siis ootame Sind kandideerima rahvusvahelisele partnerluskohtumisele „Obstacle – Opportunity (O2 )“.

„Obstacle – Opportunity (O2 )“ eesmärgiks on partnerlussuhete loomine ning terviseprobleemidega ja erivajadustega noorte kvaliteetsem kaasamine rahvusvahelistesse projektidesse. „Obstacle – Opportunity (O2 )“ partnerluskohtumisele on oodatud osalema noorsootöötajad, noortejuhid ning projektide korraldajad, kes töötavad terviseprobleemidega ja erivajadustega noortega (noored, kellel on krooniline või raske haigus; noored, kellel on vaimse tervise häire; noored, kellel on puudest tingitud erivajadus).

Partnerluskohtumise käigus õpitakse tundma erinevaid Erasmus+: Euroopa Noored ja Euroopa solidaarsuskorpuse programmide võimalusi.

Koolitus toimub 19.-24. veebruar 2019 Lätis.

Kandideerimise tähtaeg: 3. detsember 2019.

Elektroonilise kandideerimisvormi leiate SALTO kodulehelt. Kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajana ning veenduma, et te taotluse ka esitate, mitte ainult ei salvesta mustandina.

Osalustasu: osalustasu puudub. Toitlustuse, majutuse ja koolitusega kaasnevad kulutused katavad koolituse korraldajad. Rahvusvahelised reisikulud (sh kindlustus) kannab SA Archimedese noorteagentuur. Reisikorralduste eest vastutab osaleja ise. Valituks osutumisel võtame Teiega esimesel võimalusel ühendust.

Kontaktiseminari viiakse läbi pikaajalise strateegilise koostööprogrammi raames, mis pakub tuge organisatsioonidele Erasmus + programmi kaudu arendada kvaliteetseid kaasatus projekte. Selleks korraldab noorteagentuur mitmeid koolitusi nii organisatsioonidele kui ka noortegruppidele ning neil osalemine on ka eelduseks rahvusvahelisel koolitusel olsalemiseks.

Küsimuste korral võtke ühendust Kai Rakuga aadressil kai.raku@archimedes.ee või telefonil 5514112.