Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Idee45 3. päev Tartu Hansa koolis

Idee45 3.päev algas hommikusöögiga ja hommikuvõimlemisega, peale seda algas meil loeng ohutusest, kus saime teada kuidas käituda riskiolukorras. Arutasime gruppides ka milliseid riskid võivad ette tulla meie projektides ja kuidas nendega toime tulla ja neid ennetada.Neid ülessandeid oli erinevaid nii töövihikutes kui ka arutlustena tahvlil. Mängisime ka erinevaid fookus ja keskendusmise mänge nii gruppides kui ka eraldi. Pidime ka valima 3 kuuest James Bondi oskustele vastavat kaarti mille hiljem kirjutas meie juhendaja Triin tahvlile ja küsis ka meie põhjendust.Arutlesime gruppides oma arengut ja tegime märkmeid.

Peale kolme pikka ja töist koolituspäeva on hea tunda kergendust ,et oleme saavutanud koolituse eesmärgi mis meie arust on innustada noori rohkem suhtlema ja kirjutama projekte mis tooksid kasu kõigile. Järgmiseks noortekohtumise projektitaotluse tähtajaks on oodata palju huvitavaid ja noori arendavaid projekte.

Jakob ja Karit Paikuse Põhikoolist.

Idee 45 третий день начался с завтраком и с утренней зарядкой, после этого началась у нас лекция о безопасности, где узнали как надо себя вести в рисковых ситуациях. Обсуждали в группах какие риски могут выявится во время проектов и как в них надо себя вести и выходить из них. Этих задач было много, как в тетрадках, так и на доске обсуждали. Играли так же в разные игры фокусировки как в группах, так и по отдельности. Должны были выбрать три из шести качества, которые подходят Джеймс Бонду, которые позже написала Триин на доску и мы должны были объяснить почему их выбрали. Обсуждали в группах своё развитие и делали заметки.

После трёх длинных и полных работы тренингов хорошее чувство чувствовать облегчение, что достигли поставленных целей, которые для нас хорошо помогли молодёжи начать лучше общаться друг с другом и писать проект, которые приведёт пользу всем. До следующий подачи проекта, будет ожидаться много интересных и развивающих проектов.

Дарья из Ийзацкой Гимназии

Viimane koolituspäev algas taaskord virgutava tantsimisega. Последний день тренингов начался с танца для того, что бы проснутся.

Viimasel koolituspäeval pandi rõhku ohutuse teemale ning võtmepädevuste arendamisele. В последний день тренинга положили большинство времени на темы безопасности и развитие ключевых умений.