Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Erasmus+ lisataotlusvoor: KA2 loovust edendavad partnerlused

Järgmine kandideerimise tähtaeg: 29.10.2020 13:00

Eeltähtaeg: 15.10.2020

Taotlus peab olema esitatud tähtaegselt. Mida varem tegutsed, seda rohkem närvirakke jääb hiljem projekti elluviimiseks. Hilinenud taotlusi arvesse ei võeta, nii on abikõlbmatud ka projektid, mis on esitatud 1 sekund hiljem ehk kell 13.00.01.

Mõjutatuna COVID-19 pandeemiast on Euroopa Komisjon otsustanud Erasmus+ strateegiliste projektide jaoks välja kuulutada lisanduva 29. oktoobri taotlusvooru. Taotlusvoorus on avatud nii strateegiliste koostööprojektide (s.h. innovatsiooni loovad projektid ja parimate praktikate vahetuse projektid) kui ka rahvusvaheliste noortealgatuste jaoks. Erasmus+ noortevaldkonnas on lisavooru fookuseks loovust edendavad partnerlused.

Lisainfo taotlemise kohta

Eeltähtajad ja nõustamine

Pakume head võimalust esitada oma valmimisjärgus taotlus eeltähtajaks. Kogenud SANA nõustajad vaatavad siis taotluse üle ning annavad konstruktiivset tagasisidet ja häid näpunäiteid taotluse täiustamiseks. Eeltähtajaks esitamine on valikuline, st see ei ole kohustuslik.

Taotlust eeltähtajaks esitades ära vajuta Esita/Submit nuppu, vaid saada pdf-dokument koos tegevuskavaga e-posti aadressile noustamine@archimedes.ee.