Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Noortekohtumiste infoseminar

Kui tahad lähemalt teada, mis imeloom on Noortekohtumine ja kuidas sinagi sellest osa saad, tule infoseminarile!

20-20.02.2020 Põlva

Kandideerimise tähtaeg: 14.02.2020 12:02

SA Archimedese noorteagentuuri rahastusprogramm Noortekohtumised on võimalus noorteprojektide korraldamiseks Eestis elavatele erikeelsetele põhikoolinoortele. Alates 2015. aastast on see igal aastal kokku viinud üle 1700 Eesti eri paigus elava eesti ja vene keelt kõneleva noore, et enda poolt valitud teema kaudu üheskoos maailma paremaks muuta. Projektipartneriteks on olnud noored nii üldhariduskoolidest, huvikoolidest, noorteühingutest kui noortekeskustest. Programmi mõju-uuring tõendab, et programmis osalemine soodustab avatust, sallivust ja positiivseid kontakte noorte (sh eri piirkondade noorte) vahel ning tõstab venekeelsete noorte riigikeeles suhtlemise julgust.  Programm on avatud kõigile noortele vanuses 11-19 aastat!

Kutsume teid Noortekohtumise infoseminarile, kus anname huvilistele täpsemat teavet programmi eesmärkide, võimaluste ja tingimuste kohta ning vastame tekkinud küsimustele. Lisaks tutvustakse juba aset leidnud projekte ja nende tulemusi.

Infoseminarile on oodatud nii noored kui noorsootöötajad nii grupiga kui üksi.

Registreeru seminarile on siin.

Kes infoseminarile ei jõua või on valmis praktilisemaks koolituseks, on oodatud koos meeskonnaga Noortekohtumiste projektikoolitusele Idee45, mis toimub 6.-8. märtsil Pärnus.

Uuri lähemalt, mis imeloom noortekohtumine on, meie blogist.
Küsimuste korral pöörduge julgelt – anni.tetsmann@archimedes.ee  või 569 377 45 (Anni Tetsmann).