Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

#äravihka #siinhoolime

Eelmisel nädalal tõstatas Eeva Esse “Radari” saates viimaste aastatega aina enam esile kerkiva vihakõne leviku Eestis. Saate lõpus kutsuti inimesi üles vaikivale protestile, vastates solvavatele või vihale õhutavatele kommentaaridele #äravihka.

Noorteagentuur on Kanal 2 saatemeeskonnale väga tänulik teemapüstituse eest, sest kahjuks on ka noorte üheks suurimaks mureks tänapäeval kiusamine. Meie noorteagentuuris töötame iga päev selle nimel, et kasvatada noorte seas hoolimist nii enda, teiste kui ka maailma vastu ja seetõttu lisasime omaltpoolt üleskutsele teemaviite #siinhoolime.

 

SANA soovitus on ka vältida #vihkaüksi hashtag’i kasutamist, sest tegelikult algab iga vihakõne inimese südamest põhjusega ja suuname pigem neid inimesi lähedaste või ekspertidega rääkima. Ehk jääb järgmisel korral kuri kommentaar kirjutamata!

Kui sinul on idee, kuidas vihkamist meid ümbritsevas keskkonnas vähendada, kutsume sind kirjutama solidaarsusprojekti. Projekti taotlustähtajani on jäänud veel veidi üle nädala ja meie koordinaatorid on valmis sind nõu ja jõuga aitama, et jõuaksid kõik õigeks ajaks valmis.

 

 

Kui sul on täpsustavaid küsimusi projektikirjutamise, Solidaarsuskorpuse või muu kohta, siis võta meiega ühendust ja leiame koos vastused!