Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Löö kaasa pikaajalises eksperimentaalses arenguprogrammis LEVEL UP!

LEVEL UP! Õppimise toetamine noorsootöös: sügavam mõistmine, kõrgem kvaliteet, rohkem tunnustamist.

levelUp_8

  • Noorsootöötaja või noortejuht, soovid tõsta enda professionaalset võimekust?
  • Näed end noorsootöö käigus õppimise disainija ja noorte toetajana?
  • Soovid, et noored saaksid rohkem aru oma noorsootöös õpitust ja et nad seeläbi saaksid paremini tunnustatud?

Euroopa Noored Eesti büroo koostöös Läti büroo ning SALTO Koolituse ja Koostöö ressursikeskusega alustab 2015.a kevadel mitmekuuse tasuta eksperimentaalse arenguprogrammiga (esimene seminar 27.-30. mail Tartus), mille läbimisel suudad paremini aidata noortel noorsootöö kaudu saadud õpikogemusi avastada ja mõtestada! Meie koolituspäevade ja mentorluse toel arenevad ka Sinu noorsootöös õppimise toetamise pädevused!

Katsetame üheskoos Noortepassi mitteformaalse õppimise tööriistana Eestis noorsootöös väljaspool Erasmus + programmi: nende noortega, kelle jaoks oled Sina oma inimene – nende noorsootöötaja või noortejuht!

Kui töötad otsekontaktis noortega vanusevahemikus 13-27 noortekeskuses, huvikoolis, noorteorganisatsioonis, malevas või laagris ja Sulle pakub huvi võimalus koguda ideid, töötada läbi väljakutseid, motivatsiooni jne kolleegidega Eestist ja Lätist, siis tere tulemast kandideerima!  

Tahad rohkem teada? Palun küsi julgesti ja anna juba nüüd enda huvist märku: koolitaja Uku Visnapuu  uku@escu.ee või tel: 5 12 16 16 Lisainfo ja kandideerimine.