Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Euroopa Noored on ENTRUMi 5. hooaja ametlik partner

Alanud õppeaastal käivitub Eesti Energia koolinoorte ettevõtlikkusideede konkursi ja arenguprogrammi ENTRUM viies hooaeg. Euroopa Noortel on au ja rõõm olla uuel hooajal ENTRUM-i toetajaks ning partneriks noorte ettevõtlikku hoiaku kujundamisel.

Programmi raames aidatakse üheskoos kaasa noorte vajalike ettevõtlike oskuste lihvimisele ja kontaktvõrgustiku loomisele. Euroopa Noored tutvustab ENTRUM-is osalevatele koolinoortele Erasmus+ programmi võimalusi arendada oma ideid rahvusvahelisel tasandil, oskusi ja teadmisi projektide kirjutamisel ning tasuta konsultatsiooni, et esitada edukas projektitaotlus.

2010/2011 õppeaastal Ida-Virumaalt alustanud ENTRUM programm on teinud Eestile ringi peale ja naaseb algaval õppeaastal sinna tagasi, kaasates projekti ka Lääne-Virumaa noored. Tegemist on 13-19- aastaste koolinoorte jaoks atraktiivseks kujundatud konkursi ja arenguprogrammiga, millesse eeskujude ja inspireerijatena on kaasatud edukad Eesti ettevõtlikud inimesed.

Juba mais 2015 selgub, kes nendest ettevõtlikkest koolinoortest pälvivad kõige ettevõtlikumate koolinoorte tiitli.

Lisainformatsioon ENTRUMi kodulehelt.

ENTRUM on rahvusvaheliselt tunnustatud ja mitmete tiitlitega pärjatud Eesti Energia ettevõtlikkusideede konkurss ja arenguprogramm. ENTRUM on suunatud 13. -19. aastastele koolinoortele, et kasvatada neis ettevõtlikku meelt ning innustada neid ise oma elu juhtima, pakkudes neile oma ettevõtlike ideede teostamisel toetavat mentorprogrammi, kaasates ka ettevõtlusinkubaatoreid, regionaalseid arenduskeskusi ja kohalikke omavalitsusi. Tehes aastatel 2010-2014 ringi peale kogu Eestile on ENTRUM arendanud ettevõtlikkust rohkem kui kahe tuhandes noores ning toonud ellu üle 500 sotsiaalse ettevõtluse, tehnoloogia, öko- ja loomemajanduse valdkonna ideed.