Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Osale Euroopa Noored fotokonkursil

Sajad projektid, tuhanded osalejad, miljonid eurod. Aga kui palju oli kogemusi, mis panid elu teisiti vaatama? Või millises koguses hetki, mida jääd meenutama terveks eluks? Nendele küsimustele ei saa vastata statistikaga. Õnneks on aga mõned sellised hetked jäädvustatud pilti.

Selleks, et vaadata tagasi Euroopa Noored programmile aastatel 2007-2013, korraldab Euroopa Noored Eesti büroo fotokonkursi, mille parimad palad jõuavad ka virtuaalsele fotonäitusele. Konkursile ootame jäädvustusi Euroopa Noored programmi (Youth in Action) raames aastatel 2007-2013 toimunud projektidest nii Eestis kui mujal.

Fotokonkurss

Ootame eriilmelisi fotosid kõikidest alaprogrammidest (noortevahetus, noortealgatus, Euroopa vabatahtlik teenistus, noorteseminar, noorte demokraatiaprojekt, koolitustegevus ja võrgustikud). Eelduseks on see, et vähemalt üks projekti osapool peab olema Eesti päritolu.

Osalemiseks saada foto originaalfail (JPG, PNG, JPEG) ja täida lühike ankeet hiljemalt 15.03.2014

PS! Iga inimene saab konkursile esitada maksimaalselt 3 fotot

Parimatele fotodele ja rahva lemmikule auhinnad. Lemmiku hääletamine toimub Euroopa Noored Eesti büroo Facebooki lehel 18.-23. märtsil. Parimatest fotodest paneme kokku virtuaalse fotonäituse. Näituse avamine ja parimate välja kuulutamine leiab aset 31. märtsil.