Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

HUKK-AP avaseminar 17. aprillil Tallinnas

SA Archimedes Euroopa Noored Eesti büroo kutsub kõiki huvilisi  HUviKoolide Kaasamise ja Arengu Programmi (HUKK-AP) avaseminarile, mis toimub 17.aprillil Tallinnas.

2Avaseminaril räägitakse huvitegevuse hetkeolukorrast, avatakse riskinoorte huviharidusesse kaasamise teemat läbi erinevate näidete ja ettekannete ning tutvustatakse projekti HUKK-AP tausta, eesmärke ja tegevusi.

Seminarile on oodatud huviharidusega tegelevate asutuste ja organisatsioonide esindajad (nt huvikoolide pedagoogid, – juhid, -tugipersonal, huviringide juhendajad, treenerid, spordikoolide töötajad) ja KOV tasandi töötajad, MTÜ’de esindajad, sotsiaalpedagoogid, karjäärinõustajad, noorsootöötajad, projektijuhid, arendusjuhid jt), kes soovivad näha huviharidust mitmekesisemana nii tegevustes kui sihtgrupis ning soovivad tulevikus oma tegevuste kaudu selles suunas ka liikuda. Samuti on oodatud osalema programmi partnerite esindajaid.

Seminari viivad läbi koolitajad Margus-Tarmo Pihlakas ja Uku Visnapuu. Sisendi annavad Anne Õuemaa (Tartu LV Kultuuriosakonna noorsooteenistuse peaspetsialist), Urmo Reitav(Tallinna Ülikooli Pedagoogilise Seminari noorsootöö osakonna juhataja), Kristel Kallau (Pärnu Kunstikooli direktor), SA Archimedes Euroopa Noored Eesti büroo, JJ Street tänavatantsukool jt.

Lisainfo avaseminari sisu ning sündmusele registreerimise kohta on leitav mitteformaalse õppimise veebist.

HUviKoolide Kaasamise ja Arengu Programmi (HUKK-AP) rahastatakse Euroopa Majanduspiirkonna poolt toetatud programmi „Riskilapsed ja –noored“ vahenditest.