Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Islandi noorsootöö eksperdid tutvuvad Eesti noortepoliitikaga

Euroopa Noored Eesti büroo ja Islandi Erasmus+ noortevaldkonna büroo Evrópa unga fólksins koostöös on sündinud projekt, mis toob 16.-18. septembril Eestisse visiidile Islandi noortepoliitika ja noorsootöö kujundajad.

Visiidi eesmärgiks on tutvuda Eesti noortepoliitika ja sellest tuleneva noorsootöö korraldusega Eestis ning tutvustada Islandi samasisulisi arenguid Eesti noortevaldkonna esindajatele.

„Olles ka varem Eestiga koostööd teinud, oleme märganud, et teie noorsootöö sektor on küllalt hästi arenenud ja põhineb konkreetsel teadmuspõhisel noortepoliitikal. Kuivõrd Islandil on hetkel käsil noorsootöö arengukava välja arendamine, tahtsime kohtuda ja arutleda Eesti kolleegidega, kes on olnud seotud Eesti noortepoliitika kujundamisega ning õppida teie kogemustest,“ ütles Islandi Erasmus+ büroo rahvusvahelise noorsootöö ekspert Hjörtur Ágústsson.

Islandlased külastavad visiidi käigus lisaks Euroopa Noored Eesti büroole Haridus- ja Teadusministeeriumi noorteosakonda, Põltsamaa noorte- ja elukestva õppe keskust, Eesti Noorteühenduste Liitu, Tartu linnavalituse noorsooteenistust ja Tartumaa Noortekogu.