Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Noorsootöö ajakirja MIHUS 19 teemaks on nutikas noorsootöö

Ilmunud on nooroostöö ajakiri MIHUS järjekorranumbriga 19. Seekordses numbris on teemaks nutikas noorsootöö. Millised on digitaalsete võimaluste hüved ja ohud ning kuidas neid arukalt kasutada?

Peatoimetaja Olav Kerseni sõnul avab ajakiri IKT mõlemat tahku – nii selle ohtusid kui ka digitaaliseerumise paratamatust: “Kui räägitakse digi- ja e-lahendustest, siis piirdutakse tihtipeale ainult Eestiga. Käesolev ajakirjanumber avab digitaalse noorsootöö kogemusi ka Austraalia, Malta ja Saksamaa näitel.

Juttu tuleb nii positiivsetest võimalustest, mida digilahendused pakuvad ja nutikas noorsootöö targalt kasutab kui ka ohuallikatest, mida lapsevanemad, noorsootöötajad ja noortega töötavad inimesed peaksid noorte puhul silmas pidama. Trükiversioon jõuab lugejateni augusti viimase nädala jooksul ning digiversioon on vabalt loetav juba siit.

Ajakirja pdf -versiooni saad soovi korral alla laadida siit.

Ajakirja MIHUS väljaandmist toetatakse Euroopa Sotsiaalfondi ja Eesti Vabariigi kaasrahastamisel 2014-2020 elluviidavast tegevusest “Noorsootöötajate koolituste arendamine”.