Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

UUS nimi, samad võimalused!

On see nööp? Baguette’id? Kullakangid? Osad teist on ilmselt tähele pannud, et meie logost on kadunud tähed SANA ja järele on jäänud 4 kuldkollast leeki. Sest meil on UUS nimi!

2020 on olnud erakordne aasta nii mitmel põhjusel, et isegi ei jõua neid kõiki siin üles loetlema hakata. Sügise hakul lehvitasime Haridus- ja Noorteameti valvsa hoole alla liikunud “Noortekohtumised” ja “Hooliv Klass” programmidele. Ka mitmed teised tegevused Archimedesest liikusid Harnosse.

Uute ettevalmistuste valguses on nüüd toimunud ka järelejäänud sihtasutuses sisemised struktuuri muudatused ja sellega seoses on Noorteagentuuri nimest saanud Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse Agentuuri noorteprogrammide keskus. Paljudel meist on ka uuendatud ametinimetused. Kiika siia: https://euroopanoored.eu/meist/inimesed/

Aga mis peamine – meie missioon ja tegevused on endised! Noortevaldkonna tulevikku ja heaolu silmas pidades pakume endiselt Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse rahastusvõimalusi, korraldame koolitusi, jagame infot ja toimetame Eurodeski võrgustikuga ning aitame ja nõustame rahvusvahelise noorsootöö tegevusi!

Ikka need vanad head Euroopa Noored, kuid uues kuues. Pange valmis, sest muutuste tuuled puhuvad veel mõnda aega. 2021. aastal startivate Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse programmide tingimused peagi teie ees.