Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Milline näeb Noortekohtumised 2017 välja infogrammil?

Äsja lõppenud aasta kokkuvõtted kinnitavad programmi jätkuvat populaarsust. 2017. aastal laekus 52 projektiideed, millest rahuldati 44 taotlust kogusummas 194 857. Nende 74 kohtumise raames saavad kokku 1539 noort.

Programmi Noortekohtumised eesmärgiks on läbi õppimiskogemuse ergutada Eestis elavate 11-18 aastaste erineva emakeelega noorte omavahelist suhtlemist, teineteisemõistmist ja arengut. Noortekohtumised viivad igal aastal kokku üle 1700 kõikjal Eestis elava erineva emakeelega noore Saaremaast Ida-Viruni.

Noortekohtumised kätkevad endast koostööprojekte väga paljudel erinevatel teemadel, mille idee töötavad välja ja viivad ellu noored ise, kuid mille juures on oluline roll mängida ka õpetajatel ja teistel noortega tegelevatel inimestel.

Lisainformatsiooni Noortekohtumiste kohta leiab https://euroopanoored.eu/rahastus/noortekohtumised/

Noorteagentuur on sihtasutuse Archimedes struktuuriüksus, mis tegeleb noorte, noorsootöötajate ja noortevaldkonna arengu toetamisega ning rahvusvahelise koostöö edendamisega. 1997. Aastast tegutseva noorteagentuur visiooniks on “Aitame Eestil kasvada!“