Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Noorte osaluse teemaline kontaktseminar

3. juunil toimub kontaktne seminar noorte osalusest!

Antud seminar toimub rahvusvahelise projekti Democracy Reloading raames, mille peamine eesmärk on kohaliku demokraatia arendamine, kaasates noori otsustusprotsessidesse. Sellest lähtuvalt keskendub ka kohtumise sisu noorte kaasamisele eelkõige kohalikul tasandil ning samuti selle arendamisele. Seminar on suunatud kohaliku omavalitsuse taseme ametnikele ja otsustajatele.

Seminari koolitajaks on Karl Andreas Sprenk, kes on juba pikalt noortevaldkonna arengusse panustanud.

Seminari sisu on üles ehitatud osalejate kogemuste vahetamisele, mille käigus defineeritakse lahti ka erinevad valdkondlikud teemakohased mõisted ning seostatakse neid igapäevaselt kokku puutuvate olukordadega. Democracy Reloading projekti tulemusena on välja töötatud veebipõhine tööriistakomplekt ning lauamäng Koos Otsustame Vesteldes ehk K.O.V., mis saadetakse ka osalevatele soovijatele enne seminari toimumist.

Lauamäng K.O.V. on heaks abivahendiks diskussiooni alustamiseks noorte ja otsustajate vahel, kuna annab mõlemale osapoolele võrdsed tingimused lahenduste leidmiseks. Mäng aitab samuti kaardistada kohaliku omavalitsuse noorsootöö ja vaba aja veetmise võimaluste hetkeolukorda nii noorte kui ka otsustajate perspektiivist. K.O.V. mängu tutvustatakse põhjalikumalt ka seminaril, kus osalejatel on võimalus kogu protsess ise läbi mängida.

Ürituse info täieneb jooksvalt! Küsimuste korral võta ühendust Gerttu Osaga gerttu.osa@harno.ee.

Seminaril osalemiseks registreeri end siin!