Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Noorteagentuuriga Arvamusfestivalile!

12. augustil algab järjekordne Arvamusfestival. Festivali noortealal tegutseb ka sedapuhku Noorteagentuur, kes koos aktiivsete välisvabatahtlikega tutvustab Euroopa vabatahtlikku teenistust. Lisaks saab noortepäeval nautida tänavakunsti, erinevaid töötube ja arutelusid. Ka on avatud photobooth ning end saab proovile panna mach machine´ga. Lisaks Noorteagentuurile osaleb noortepäeval veel 34 erinevat noorsootöö- ja noorteorganisatsiooni ning õhtul esineb Daniel Levi.  Noortepäeva ajakava ja muid tegevusi saate vaadata ning ennast osalejaks registreerida siit. Päeva juhib Daniel Viinalass

13. augustil on Arvamusfestivali noortealal täispikk arutelupäev, kus teemadeks on “Kui kõik ei lähe plaanitult – kuhu edasi, noor?”, “Kust algab noorte stardiplats?”, “Erivajadusega noore väljakutsed hariduses ja tööelus”, “Noored juhid – kuidas kasvada tõeliseks liidriks ja vallutada maailma?” ning “Noorteettevõtlus: müüdid ja tegelikkus”. Päeva modereerib inspiratsioonikoolitaja, ettevõtja, videograaf Harald Lepisk.

Noortepäeva korraldavad Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus, Järvamaa Noortekogu ja Paide Avatud Noortekeskus. Sündmust rahastab Eesti Noorsootöö Keskus.