Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Noortekohtumiste infoseminar tutvustab võimalust taotleda toetust eri emakeelega noorte koostööks

Alates 2015. aastast avanes võimalus taotleda SA Archimedes Noorteagentuurist toetust Eestis elavate eri emakeelega noorte koostööprojektideks ehk noortekohtumisteks.

3. septembri infoseminaril anname huvilistele täpsemat informatsiooni uue programmi eesmärkide, võimaluste ja tingimuste kohta ja vastame tekkinud küsimustele. Lisaks tutvustavad noortekohtumiste projektitegijad sel suvel aset leidnud esimesi projekte ja nende tulemusi. Seminaril tekib kõigil soovijatel ka hea võimalus luua kontakte ja leida partnereid uute projektide elluviimiseks.

Infoseminar toimub 3. septembril kell 14.45-17.00 Tallinna Ülikooli Konverentsikeskuses.  Seminar toimub kahes keeles (eesti ja vene keel). Seminarile registreerumine on lõppenud.

Kes infoseminarile ei jõua või on valmis praktilisemaks koolituseks, on oodatud koos meeskonnaga noortekohtumiste projektikoolitusele Idee45. Valida on kahe erineva aja vahel: 11.-13. september Tartus ja 18.-20. september Tallinnas. Registreerimine on avatud.

Noortekohtumiste järgmine ja ühtlasi selle aasta viimane taotlustähtaeg on 1. oktoobril. Taotlusi saab Noorteagentuurile esitada eesti, vene või inglise keeles. Vii end programmi ja taotlemise tingimustega kurssi siin ning loe inspiratsiooniks juba toimunud noortekohtumiste projektilugusid.

Lisainfo: noortekohtumised@archimedes.ee

Noortekohtumiste elluviimist rahastatakse 160 000 euroga Hasartmängumaksu Nõukogu vahenditest Haridus – ja Teadusministeeriumi ning  Eesti Noorsootöö Keskuse toel.