Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Noortekohtumiste projektikoolitus Idee45 ootab osalejaid!

Kutsume kõiki huvilisi osa võtma ideelaborist, kus noortejuhid üheskoos noortega arendavad või mõtlevad välja Eestis elavate erineva emakeelega noorte koostööprojekte ehk Noortekohtumisi.

Koolitusega soovime:

  • Anda osalejatele põhiteadmised projektiloogikast.
  • Arendada ja toetada noorte kujunemisjärgus ideid Noortekohtumiste projektitaotlusteks.
  • Toetada projektipartnerite leidmist ja noorte omavahelist koostööd.
  • Koolituse jooksul on ka võimalus oma projektiidee osas koolitajate ning projektinõustajatega nõu pidada.

Koolitusele ootame 11-19-aastaseid noori (2-4 noort grupis) koos täisealise grupijuhiga, kelleks võib olla noorsootöötaja, noortejuht, õpetaja vm, kes toetab nii projekti ettevalmistamist kui ka selle elluviimist. Kuna noortekohtumiste puhul on noorte aktiivne osalus võtmetähtusega, ei ole noortejuhil võimalik koolitusele registreeruda üksi. Eeldame, et koolitusel osalev noortejuht on sama täiskasvanu, kes hiljem projektitaotluse raames noori juhendab ning jälgime seda ka projektitaotluste esitamisel.

Koolitus toimub 9.10.20 – 11.10.20 virtuaalselt.

Koolituse töökeelteks on eesti ja vene ning vajadusel ka inglise või mõni muu keel. Koolitusel osalemine on tasuta ja ootame osalema neid gruppe, kes võtavad programmist osa täismahus.

Meeskonna registreerimine

Koolituse kohtade arv on piiratud ja soovitame registreerimisega kiirustada. Registreerimine kestab kuni 1.10 (k.a). Registreerimise kinnituse ja lisainfo saadame hiljemalt 6. oktoobril. Kuna kohtade arv võib olla piiratud, võime kohtade jagamisel arvesse võtta ka gruppide osalemise motivatsiooni. Eelistame, et projektipartnerid tulevad koolitusele koos. Muul juhul eelistame neid gruppe, kes loodavad koolituselt leida ka võimaliku koostööpartneri.

Koolituse korraldab Haridus- ja Noorteamet.

Küsimuste korral pöörduge: Anni.Tetsmann@harno.ee või 56937745.