Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Projektides osalejad ja tegijad tulevad kokku!

Noorteprogrammide keskus ootab kõiki Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse projektide osalejaid ja elluviijaid kokkutulekule 12. veebruaril Tallinnas, hubases Põhjala tehase baaris Botik! Kokkutulek algab kell 15.00 ja lõppeb kell 21.00.

Mis kokkutulekul toimub?

Meelelahutuslik kokkutulek toimub selleks, et koos teiste projektikogemustega inimestega korraks aeg maha võtta ja kohtuda mõnusas atmosfääris.

Projektidest on välja kasvanud erisuguseid väljundeid, tooteid ja isegi ettevõtteid – ootame teid projektitegijate laadale, kus saate seda kõike tutvustada, jagada või müüa! Võimalik on leida kontakte, sõpru, ideid ja tuge tulevikuks. Laadal väljapanekuga osalemise soovist saad meile teada anda registreerimisvormis.

Tunnustame silmapaistvaid projekte. Külalistele pakume vana tehasevaimuga tutvumist ekskursioonil Põhjala tehases. Toimub elav raamatukogu, kus avaneb muuhulgas agentuuri gossip corner. Olemise teevad veelgi mõnusamaks snäkid, õhtusöök ja alkoholivabad kokteilid. Õhtujuhiks on Roger Tibar ja õhtu lõpetab Gram-Of-Fun!

Registreerimine

Registreerimine on lõppenud, kohad on täis. Lisainfot võid küsida sõnumiga Facebookis ja Instagramis või Maarja Tammelt meili teel või telefonil 69 79 217.

Arvestame erivajadustega, palume neist eelnevalt teada anda.

Kokkutulek on külalistele tasuta, kohtade arv on piiratud! 

Kaugemalt saabuvad külalised

Väljastpoolt Tallinna saabujatele hüvitame Eesti piires sõidukulud ja pakume 12. veebruaril majutust Tallinnas. Selleks palume alles hoida kuludokumendid (sõidupiletid jms). Sõidukulude hüvitamise ja/või majutuse vajadusest palume teada anda registreerimisvormis. Hüvitamise kohta jagame täpsemaid juhiseid registreerinutele.

COVID ja turvalisus

Kõik külalised peavad saabudes esitama COVID tõendi vaktsineerituse või  läbipõdemise kohta. Alaealised külalised võivad COVID tõendi asemel esitada ka tõendi tervishoiuteenuse osutaja poolt tehtud PCR või antigeen-RT testi negatiivse tulemuse kohta. PCR test peab olema tehtud mitte rohkem kui 72 tundi ja antigeen-RT test mitte rohkem kui 48 tundi enne üritusele saabumist. Lisaks tervishoiuteenuse osutaja tehtud testile kehtib ka üldapteegis tehtud antigeeni kiirtesti tulemus.

COVID tõend kehtib koos isikut tõendava dokumendiga.

Kui inimesele on vaktsineerimine tervislikel põhjustel vastunäidustatud, tuleb osalemiseks esitada vastav arstitõend.

Enne ürituse alale sisenemist toimub kõikide osalejate kohustuslik COVID kiirtestimine (tasuta). Sellega seoses palume saabuda 15min varem! Testimine on korraldatud turvaliselt ja toimub selleks ette nähtud eraldi alal. Saabudes suunatakse kõik külalised koheselt testi tegema ning nad ei saa sündmuse ruumidesse siseneda enne testi vastuse selgumist. Positiivse testi korral ei ole sisenemine lubatud.

Maskikandmine on nõutud, jagame tasuta maske. Maski ei tohi asendada suu ja nina katmisega salli, krae, visiiri või muuga.

Kohtumiseni Botikus!

 

Kokkutulek viiakse läbi programmi Erasmus+: Euroopa Noored koolitus- ja koostöökava (TCA) raames, mille põhieesmärgiks on noorsootöötajate täiendkoolituse ja rahvusvahelise kogemuste vahetuse toetamine.