Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Q! äpp aitab teha projekti paremaks


Q! äpp – õpirändeprojektidele loodud digivahend – on abiks projektiidee arendamisel, projekti kvaliteedi hindamisel ja koondab väärtuslikke lisamaterjale. Tegemist on veebilehega, mis avaneb igas nutiseadmes ilma allalaadimiseta ning pakub kolme moodust oma projekti kallal töötamiseks. Võimaluste kasutamiseks on vaja luua endale konto.

  1. Projektiidee arendamine – Q! äpp esitab sulle “LOO” funktsiooni kaudu 16 suunavat küsimust alustades järgnevalt: “Mida soovite oma rahvusvahelise projektiga saavutada?” Ka SANA-s meeldib meile taotlejatele meelde tuletada, et kõik algab alati eesmärgist. Kui kõik 16 sammu on täidetud, on võimalik projektikava alla laadida ning taotluses kasutada!
  2. Projekti hindamine – Kas sinu projekt vastab Euroopa õpirände kvaliteedi põhimõtetele? “HINDA” funktsiooniga saad anda 5-punkti skaalal hindeid väidetele nagu nt “Tegevuskava koostatakse aegsasti koostöös kõigi osalistega” või “õpitulemusi hinnatakse projekti ja üksikisiku tasandil lühemas ja pikemas perspektiivis”. Kaasa hindamisse ka partnereid ja saa teada, kas olete ühisel arusaamisel oma eesmärgist.
  3. Õppematerjalide kogumine“OTSI” ja leia inspiratsiooni oma projekti väljatöötamiseks. Q! äpp ressursside hulgast võib leida juhiseid eelarve koostamiseks, riskianalüüsi tegemiseks, tulemuste hindamiseks, erinevaid õpimeetodeid, jpm.

Seda rahvusvahelist töövahendit on lisaks inglise keelele võimalik kasutada ka eesti ja vene keeles. Q! äppi võib kasutada igasuguste projektide arendamiseks ja parendamiseks – olgu sul käsil noortevahetus, strateegiline koostöö või solidaarsusprojekt – head nõu ja abi leiad kindlasti!

Avasta kohe:
qualitymobility.app