Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

SA Archimedes koduleht läbis uuenduskuuri

Sihtasutuse Archimedes veebileht archimedes.ee on alates tänasest muutunud. Uuendatud veebileht on muudetud kasutajasõbralikumaks, vajalik info on toodud sihtgruppidele lihtsamalt leitavaks ning nüüdsest on kodulehele loodud ka mobiili- ja tahvlivaade.

uus_veeb_16-1024x492Avalehel on võimalik jõuda kõige olulise juurde nii agentuuride kaudu (viis agentuuri menüüribal, sh Noorteagentuur) kui ka valdkondade kaudu (pildiikoonid lehe allosas, sh noorteprojektid). Kõige aktuaalsema materjali alates uudistest lõpetades blogipostitusteni leiate päises olevast pildimosaiigist kui ka lehe alumises osas olevatest loenditest.

Kõige ülevaatlikuma pildi saamiseks ühe hetkega on loodud punane menüüriba, mille leiab nii avalehel kui mis tahes sisulehel viibides just lehe kõige ülemises osas oleval punasel menüüribal. Nii on võimalik ümber orienteeruda näiteks noorteprogrammidelt akadeemilisele tunnustamisele või siis hariduse kvaliteedi teemadelt struktuuritoetustele.

valdkonnitiOleme teadlikud sellest, kuivõrd erinev näeb uuendatud veebileht välja võrreldes selle versiooniga, millega on harjunud meie sihtgrupid ja koostööparnerid alates viimasest veebiuuendusest 2011. aastal. Ometigi mõistsime, et lisaks turvanõuete tõstmisele ning tehnilistele uuendustele oli aeg küps ka teisteks muutusteks. Veeb vajas suurema tähelepanu toomist just valdkondadele ja agentuuridele ning mobiili- ja tahvlivaadet.

Kõik tagasiside ning ettepanekud on oodatud e-posti aadressil: eero.loonurm@archimedes.ee.
Kõik sihtasutuse üksuste iseseisvad veebid (Struktuuritoetuste agentuur, Noorteagentuur, kõrghariduse välisturundus Study in Estonia ja mitmed teised) jäävad tegutsema muutumatult.

Loodame, et uuendatud veebi abil saame veelgi edukamalt olla toetuspunkt, mille abil liigutada Eesti haridus- ja teadusmaailma.