Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Saa osa unustamatust lavashowst koos Up With People noortega!

28.11 -04.12 külastab Eestit noorteorganisatsioon Up with people.

UWP on ülemaailmne noorteorganisatsioon, mis pakub noortele vanuses 17 – 29 eluaastat ainulaadset võimalust ennast teostada kultuuridevahelise suhtluse, vabatahtliku töö projektide ja professionaalse muusikalise etenduse kaudu. Organisatsioonil on üle maailma enam kui 22 000 vilistlast.

Igal aastal reisib umbes 20 riigist pärit ja ligi 100 noorest koosnev trupp eelnevalt paika pandud marsruudil pool aastat mööda maailma (enamasti USA’s, Kanadas, Euroopas aga ka Aasias). Igas linnas veedetakse umbes üks nädal – elatakse kohalikes peredes, osaletakse sihtkoha noortega seotud sotsiaalsetes koostööprojektides, suheldakse kogukonnaga ning esinetakse kogu perele mõeldud energilise ja kaasaegse muusikalise etendusega.

29.11 -01.12 külastavad UWP noored koostöös hetkel Eestis viibivate Euroopa vabatahtliku teenistuse välisvabatahtlikega Tallinna koole.  Kokku külastatakse viit kooli: Viimsi Keskkooli, Tallinna Pae Gümnaasiumi, Tallinna Läänemere Gümnaasiumi, Tallinna Laagna Gümnaasiumi ja Tallinna Kuristiku Gümnaasiumi. Kohalike koolinoortega viiakse läbi spetsiaalne programm, mis kätkeb endas diskussioone ühiskonna aktuaalsetel teemadel ja seisukohavõtte, innustades noori kaasa mõtlema ja oma arvamust avaldama.

Veel lüüakse üheskoos kaasa erinevates organisatsioonides vabatahtlikena, näiteks toidupangas, lastekodudes, huvialategevustes, erivajadustega inimestele mõeldud asutustes, heakorratöödel, varjupaikades jne.

3. detsembril 2016 toimub Nordea Kontserdimajas Up with People’i (UWP) unikaalne muusikaline lavashow “The Journey”. Tegemist on trupi ainsa esinemisega Balti riikides ning Tallinna showga lõpetatakse oma pooleaastane ringreis maailmas. Trupi viimasest külaskäigust Eestisse on möödunud 18 aastat. Kogu perele mõeldud kahetunnises muusikalises etenduses on nii originaalset kui ka popmuusikat ning show pakub sisukate ja kaunite laulude, hoogsa koreograafia ja värviküllaste kostüümide dünaamilise sulami näol unustamatut elamust!

“The Journey” piletid on müügil Piletilevis.

UWP 2016. a. Tallinna külastuse ajakava:
28. november – saabumine Tallinnasse, toimub pressikonverents ning noored jagunevad võõrustajaperedesse.
29. november – UWP trupp koostöös EVT välisvabatahtlikega külastavad Tallinna Pae Gümnaasiumi ja Tallinna Laagna Gümnaasiumi, kus suheldakse õpilastega ning viiakse läbi erialaseid õpitubasid.
30. november – UWP trupp koostöös EVT välisvabatahtlikega Tallinna Läänemere Gümnaasiumi ja Tallinna Kuristiku Gümnaasiumi, kus suheldakse õpilastega ning viiakse läbi erialaseid õpitubasid.
1. detsember – UWP trupp koostöös EVT välisvabatahtlikega Viimsi Keskkooli, kus suheldakse õpilastega ning viiakse läbi erialaseid õpitubasid. Koolis toimub UWP minishow kõikide külastatud koolide õpilastele.
2. detsember – UWP trupi ja EVT välisvabatahtlikud avastavad üheskoos Tallinna ja Eestiga seotud kultuurilisi, sotsiaalseid ning ettevõtlusega seotud paiku.
3. detsember – Showpäev Nordea Kontserdimajas!

4. detsember – UWP trupi noored veedavad vaba päeva oma võõrustajaperega: õpitakse tundma üksteise kultuure ning külastatakse Eesti erinevaid vaatamisväärsusi.

5. detsember – UWP trupi pooleaastase ringreisi lõpuõhtu.

UWP trupi toob Eestisse MTÜ Hea Tahte Koda.