Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Tähista meiega Time To Move kampaaniat!

Eurodeski võrgustik tähistab novembri lõpuni Time To Move kampaaniat, mille raames tuuakse esile erinevaid rändamise võimalusi.

Time to Move raames toimub nii füüsilisi kui veebipõhiseid aktsioone üle Euroopa. Neid üritusi organiseerivad Eurodeski spetsialistid, kes jagavad rahvusvahelist noorteinfot lähtuvalt Sinu vajadustest. Eurodeskide käest võib küsida ka infot Erasmus+ (noortevahetused, noorte osalusprojektid, DiscoverEU) või Euroopa Solidaarsuskorpuse (kohalikud solidaarsusprojektid, vabatahtlik teenistus) kohta.

Tegevusi, millest saad kinni haarata on mitmeid:

Sinu aeg rännata on nüüd! Time to Move tegevused annavad sulle võimaluse end ette valmistada füüsilisteks või virtuaalseteks projektideks… Sirvi erinevate veebiseminaride, infosessioonide, personaalse nõustamise või Sulle lähedal toimuvate tegevuste kaudu võimalusi ning alusta planeerimist!

Mis toimub veebis ja teistes riikides Time To Move kampaania raames? Piilu Instagrami ja TikToki sisestades otsingumootorisse #timetomove2022. Ja loomulikult jaga ka ise pilte, märkides meid enda pildil, Instagram Reelsil või TikTokis, kui osaled mõnel veebis või füüsiliselt toimuval sündmusel. Ära unusta jälgida Eurodeski Instagrami ja TikToki vahendusel, et olla rahvusvaheliste võimalustega kursis!

Kampaaniat korraldab ja viib ellu üle-Euroopaline infovõrgustik Eurodesk.